Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jók lesznek még jövőre is...

Jók lesznek még jövőre is ezek a rövidnadrágok?

Figyelt kérdés
Tescos kis gumis derekú pamut rövidnadrágok, 3-6 hóig van beleírva. Az én fiam most nyáron hordta őket, 7 hótól 10 hóig időszakban (10 kiló körül). Elképzelhető, hogy jövő nyáron (20 hó körül) is jók lesznek rá?
2013. okt. 1. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ami most nyáron jó volt az már jövőre nem lesz jó. Függ, hogy mennyire nyúlós anyagból van, de szinte kizártnak tartom, hogy ami most jó az jövőre is jó lenne. Nekünk mér egy nyáron belül is volt, hogy ami nyár elején jó volt nyár vége felé már nem.
2013. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Annak idején a lányomnak voltak olyan rövidnadrágjai és szoknyái, ami jó volt rá 1,5 évesen, 2,5 évesen és még 3,5 évesen is nyáron.
2013. okt. 1. 12:17
 3/11 A kérdező kommentje:

Csak azt nem tudom, hogy vajon ezek a rövidnadrágok jók lesznek-e, mégis ezek 3-6 hóig vannak.... Elég husis a fiam... Ha az az elmélet, hogy nem hízni fog, hanem nyúlni, jövő nyárig, akkor talán jók lesznek rá.

Kíváncsi voltam, hátha más is hordott több évig ugyanazon rövidnadrágokat.

2013. okt. 1. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen alkat a fiad.

Az én lányom elég vékonyka (de nem kórosan), fokhagyma fenékkel, nálunk volt olyan hogy 2-3 évesen 9 hónaposnak való szoknyát vagy rövidgyatyát hordott, a dereka elég bő volt a legtöbbnek, a lányomnak meg nagyon vékony a dereka is, így hát jó volt rá a legtöbb. Amikor már nem viselt pelenkát, akkor meg főleg jók voltak rá a kisebb rövidnadrágok. Még most is van olyan rövidgatyája, ami 2-3 évesre való pedig már 4 éves.

Amúgy azt figyeltem meg, hogy a babáknak való nadrágokat még nagyobbra csinálják a pelenka miatt, szinte akkorák mint a 2-3 évesre valók. Hosszúnadrágnál baj ha hosszába kinövi, de rövidnél nem látszik.

Szerintem tedd el jövő nyárra hátha jók lesznek. Ha szoknyáról vagy rövidnadrágról volt szó én mindig elraktam, mert széltében még jó lehet rá jövőre.

2013. okt. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rakd el tavaszig és akor kiderül jó e rá ,kislányomnak is van olyan ruhája ,kabátja ami jó volt tavaly és jó rá most is pedig hosszába nött vagy 10 cm azota.
2013. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

mi eddig 1x jártunk úgy, hogy jók voltak következő nyáron is a rövidnadrágok. 1,5 évesen még pelusos volt, így ugye nagyobb ülepű nacikat hordott, következő évben, 2,5 évesen már szobatiszta volt, így jók voltak rá, mert pont "pelusnyit" nőtt :D

amúgy elképzelhetetlennek gondolom, hogy csecsemő ruha jó lenne 1,5 évesre :)

2013. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondolok


Itt 10 hós a fiam (10 kiló kb) és a nadrág rajta tescos méret szerinti 3-6 hóig.

2013. okt. 1. 14:12
 8/11 A kérdező kommentje:
van ebből vagy 10 darab itthon :)
2013. okt. 1. 14:12
 9/11 A kérdező kommentje:
2013. okt. 1. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:

ezen a képen én azt látom, hogy ez a naci már most is kicsi neki :)

a pocakjánál már most is jól bevág, na meg a hosszúsága is éppen jó.

szóval kötve hiszem, hogy jövőre rá tudod adni

2013. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!