Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik DD Step cipőt vesztek...

Akik DD Step cipőt vesztek gyermeketeknek! Ha belenéztek a cipőbe a talpbélés és a cipő orrának a találkozásánál belül a varrás nektek is elenged, megnyúlik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
remélem érthető mire gondolok
2013. okt. 3. 16:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyire sose néztem, de nekem nagyon nagy csalódás volt a DDStep cipő, mindig siestat meg lineat vettem, tavaly vettem egy ddstepet, mert nagyon megtetszett, és jókat olvastam róla.

Kb. 3 hónapig hordta a kislányom, ennyi idő után már úgy nézett ki, hogy szégyelltem ráadni, rondán kifakult, megkopott.

Mi maradtunk a jól beváltaknál.

2013. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt én sem néztem, viszont a miénknek a tépőzár alsó része teljesen szétfeslett, amikor kitépőzározta a lányom, akkor jött vele az egész. Próbáltam visszavarrni a bőrhöz, de annyira feslik az egész hogy újra feljön és sorra az összes tépőzár kezd szétfesleni.
2013. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csinálnak vele akiknek szét jön,de a fiamnak mindegyik d.d step cipője és szandija bevált,és még hónapokkal később is úgy nézett ki,mintha új lenne,pedig a fiam meg sem áll,és még abba is motorozik.
2013. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom dd step cipője is jó ha 2 hetet bírt. Én nem szeretem. Nem jóminőség és borzasztó büdös bőrből van.
2013. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akinek a gyereke most hord ilyen cipőt megnézné nekem? köszönöm
2013. okt. 4. 08:12
 7/8 anonim ***** válasza:

3 éves a lányom, a legtöbb cipője/szandija d.d.step volt. soha semmi problémánk nem volt vele. Az ortopéd orvos szerint közel a legjobb cipőkidolgozással ez a márka rendelkezik.


Nekünk nem enged belül kedves kérdező.


Egyébként minden cipőre van garancia, aki írta hogy 2 hét után szétment a cipő,miért nem vitted/küldted vissza?? 6 hónap garancia van rá mindenhol.

És használtan is jól ellehet adni, több,mint a feléért, mondjuk a lányom vigyáz rá, alig alig kopik a cipője!!

2013. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több ddstep cipőnk volt már, soha nem volt rá panaszunk.


Megnéztem most is: nem enged el a varrás.

2013. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!