Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kínai cipő, Deichmannos vagy...

Kínai cipő, Deichmannos vagy drága márkás?

Figyelt kérdés
Nem akarok vitát, csak kíváncsi vagyok. Én kisfiamnak megvettem a drága márkás cipőket 2,5-3 éves koráig. Mégis befele fől egy picit a bokája. Azóta Deichmannba veszek neki vagy kínaiba is szoktam. Ott is lehet jókat kifogni csak meg kell nézni. Most is ott vettem neki, pont ma. Mert amibe eddig járt, az oviba lerúgta az orrát. De még oviba jó lesz amíg nem lukad ki teljesen. A télit majd a Deichmannba veszem meg.
2013. szept. 24. 17:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
bocsi dől a bokája.
2013. szept. 24. 17:33
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Drága márkás.


Ha pedig baj van a gyerek lábával, orvos.

2013. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
2-es vagyok: amúgy nem a márka a lényeg, hanem a minőség. Szóval inkább: drága minőségi. Csak a márka miatt nem veszek drága cipőt.
2013. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a Deichmannban vettem eddig 2 éves kisfiam szinte összes cipőjét, abból egyszer vettem Elefantent, de csak nagyon kevés ideig tudta hordani, azóta ott az olcsóbb kategóriából próbálok válogatni (ami nem 10, "csak" olyan 6 ezer forint körüli), de arra ügyelek, hogy semmiképpen ne legyen műanyag (például a sportcipők valahogy nem jönnek be nekem ott sem).

Próbáltam a kínaiban is, de ott annyira műanyag volt mindegyik, hogy végül nem vitt rá a lélek, hogy ott vegyek neki. Egyszer egy kis vászon tornacipőt vettem ott neki, az nem volt rossz, bár nem volt rajta túl sokszor, csak olyan átmeneti játszósnak vettem.

Szóval én egyelőre a Deichmannosra szavazok.

2013. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én is általában Deichmannosat veszek, de most nem tudok elmenni. Nincs a mi városukba, férjem most nincs itthon, hogy átmenjünk kocsival. A cipő meg most SOS kellett. Mert a szétrúgott orrúban már nem viszem ki az utcára sem:-)
2013. szept. 24. 17:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még csak 1 szandi van meg egy cipő van, 1,5 éves a lányaom.

Az egyik Elephanten, ami ugyan deichmannos, de szerintem azért ez még bőven a drága kategória, mert 10.000 körül van... Bár jut eszembe, vettem egy Richtert is, de csak 3x adtam rá kb, mert borzasztó szűknek bizonyult, el is próbáltam adni, de nem tudtam, mert senkinek nem volt jó a lábára, hiába lett volna jó a méret, szűk volt...szóval ha ez márkás drágának számít, akkor ilyet soha többé...kidobott pénz volt csak, és nem kevés!

Most egyébként egy ASSO cipőt hord, amit elvileg az ortopéd orvosok ajánlanak, ez sem olyan olcsó... És most láttam én is hogy dől a bokája kissé, szóval én mindenképp elviszem dokihoz, és supinált cipőt veszek...

2013. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom első cipője Elephanten szandi volt 1 évesen. Utána D.D. Step cípőket vettünk, 5 e körül volt, de harántemelős, azóta Deichannba veszünk, nem márkás cipőket, de arra figyelünk, hogy tartsa a bokáját. A Lidlbe is vettünk már neki sportcipőt és kapott Decathlonos szandált is.
2013. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem az a lényeg, hogy drága, vagy márkás a cipő, hanem hogy jó minőségű legyen.
2013. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Deichmann és márkás cipőt veszek.Általában adidast veszek neki.Kínaiba nem szoktam.
2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

egyik sem... csak jó minőségű legyen.

Vettem már Deichmannban is, Aldiban is nagyon jókat, meg teszveszen (vadiújat) is potom áron. Szerencse kell, hogy az ember ki tudja fogni, és sokszor a "márkás" nagynevű igazából egy vacak, mert vagy full műanyag, vagy rossz fazonú, betontalpú stb, szóval én pont nem nézem a márkajelzést soha.

2013. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!