Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mekkora első cipőt vennétek?

Mekkora első cipőt vennétek?

Figyelt kérdés
Kislányom lába 12 cm. Még nem jár egyedül, arra kellene egyenlőre a cipő, hogy a babakocsiban ne zokniban legyen, melegítse a lábát, illetve ha kiveszem néha, akkor meg tudjon állni, vagy kapaszkodva mehet benne. Az overálja sem talpas már. Lehet, egy hónap múlva már elindul, szóval télen már menni fog. A 20-as cipő, amit néztem 12,5 cm, a 21-es 13,1 cm. Jó lenne, ha kihúzná vele a telet a következő tavaszi cipőig. Bár lehet, hogy télre valóban kell egy melegebb cipő is? Ti melyiket vennétek meg?
2013. okt. 4. 11:51
 1/3 Szandy89 ***** válasza:
én a 20-as cipőt venném meg.Mivel ha elindul nem fog tudni menni a 21-esben,ha nagy lesz rá! és tönkre teszi a lábát vele!
2013. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a nagyobbat venném meg, hogy tavaszig ne nője ki a cipőt! FŐleg mivel még nem is megy, télen meg úgyis vastagabb zoknit adsz rá és annak is kell a hely.
2013. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én azt tanácsolom neked, hogy most vegyél neki egy olcsóbb 20as cipőt, jelentősége úgy sincs most, mivel nem jár. aztán ha 1-2 hónap múlva elindul, akkor vegyél egy drágább első cipőt/bakancsot, addigra úgy is nőni fog a lába, első télen kizárt, hogy megúszod a több csizmát.

enyém decemberi, első évben 19es bakancsot kapott novemberben, pont az a szitu volt mint nálatok, még nem járt, de már lépegetett, szeretett a babakocsiba kapaszkodva álldogálni :)

majd decemberben elindult, akkor már 20as cipő kellett neki, majd januárban vettünk egy 21es hótaposót és februárban 22es első lépés félcipőt, csak mert már nem akartam több bakancsot venni :D

áprilisban 23as szandit és sport cipőt kapott, az viszont már kitartott őszig.

de tavaly is, 3 éves 2 bakancsot elhordott mert megint pont tél közepén nőtt a lába, szóval ezzel számolj, hogy ha 1 számmal nagyobbat veszel is az is valószínüleg kicsi lesz 4-5 hónap múlva :)

2013. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!