Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vannak most a Tescoba szép...

Vannak most a Tescoba szép kislányra való ruhák? Nagyon drágák?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Csak csúnya kislányokra való ruhák vannak. De nagyon olcsón.

Most viccet félretéve: mi a kérdés értelme? Melyik Tescóban, az ország melyik pontján? Milyen ízlésnek megfelelő ruhát keresel? Hány éves gyereknek? Kinek mit jelent a drága?

2013. okt. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Ne foglalkozz az elsővel.

Egyébként nagyon szépek vannak. Kicsit borsos áruk van(egy nadrág 3500 Ft),de nagyon szuperek. Én csak ott vásárolok a kislányomnak ruhákat,meg a H&M-be.

2013. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban sok kislány ruha van vannak köztük szépek,de C&Aban,H&Mben,Taccoban,Kikben is és mind jó árban,bár attól függ neked mi drága nekem nem drága ha egy gyerek pulcsi 3-4ezer Ft.
2013. okt. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Tescoban elég sűrűn vannak leárazások a baba és gyerekruhákra, én olyanokat (is)szoktam venni, ha veszek. 30-50-70% is szokott hogy olcsóbb, nem olcsó néha még igy se, de olcsóbb mint a ruha üzletek.
2013. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!