Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves kislányra mit adtok a...

Kétéves kislányra mit adtok a strandra, ha még pelusos? Csak úszópelenkát, vagy kell valami fürdőbugyi is rá?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
fél évvel idősebb az én lányom :) Még pelusos :( Már 8 hónaposan vittük nyaralni. Úszópelus és fürdőruha. Idén már dressz és bikini is van neki, eddig csak egyrészes volt :)
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan kisfiam van, de én nem adtam rá még külön bugyit is a fürdőpelusra.
2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolkodom ezen, mert az úszópelus ugye mintás, az is elég lehetne, de hogy mégse a pelus látszon, ráadnék valami fürdőbugyit/ruhát, nem néz ki rosszul, hogy alatta a pelus? Esetleg ki is látszik majd?
2013. júl. 3. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Én a 2 évesemre csak bugyit adok. Van úszópelusunk is. De azt annyira feleslegesnek tartom. Ha kakilna, azt a bugyi is meg fogja, a pisit a pelus sem.
2013. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na igen, ez a pisis dolog az úszópelussal nagyon kiverte nálam is a biztosítékot :( Amúgy felénk még a babaúszásnál is külön kiemelték, hogy pelenka mellé kell a fürdőbugyi is..
2013. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát együtt a kettő sztem nem kell, és fárasztó is le-föl venni. Ugyanis a fürdőpelus ugye a vízben vizes lesz, én azt mindig levettem róla, és adtam rá egy száraz bugyit, vagy sima pelenkát, nehogy felfázzon.

A fürdőpelust csak ha vízbe megyünk, akkor adom rá.

1 nap 1 fürdőpelust használtunk el, mert én minden fürcsi után kifacsartam, és felakasztottam a bokorra, mire megint mentünk fürdeni, majdnem száraz volt. :-) Így spóroltam vele. :-)

2013. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is úgy csináltuk mint az utolsó. Úszópelus, aztán levettük amikor kijöttünk, kicsavartam, napra tettem, kövi fürdésnél felvettük. Addig meg rendes pelusban volt. Most 2 éves, ő már szól, ha kakilni kell, pláne ha vízben van. Mostmár fürdőruhában viszem fürdeni, babaúszásra is.

A fürdőruhánk alól kilátszott az úszópelus.

2013. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!