Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenkinek beteges 4és fél...

Mindenkinek beteges 4és fél éves gyereke? Miota bekerült oviba 3-4napot megy 2hetet beteg itthon van! Nem tudom mit tegyek hogyan segitsek kell hogy aggódjak ezen? Vagy az ovi ilyen időszak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 08:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó...nekem tavaly szeptemberbe kezdte az ovit és azóta összesen kétszer hiányzott.A kicsi 3 hónapos volt amikor a nagyobb kezdte az ovit és ő viszont szinte folyamatosan elkapott valamit.

Vannak gyerekek akik jobban akik kevésbé és akik alig bírják pont mint a felnőtteknél...én évente egyszer ha beteg vagyok 2-3 napig, viszont férjem folyamatosan össze szed mindent.

2013. okt. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ja 3éves korától jár!
2013. okt. 10. 08:55
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor ne aggódjak miatta? CSak annyira sajnálom mert nagyon szeret ovizni és persze az is rossz hogy beteg :(
2013. okt. 10. 08:56
 4/23 anonim ***** válasza:

Nagyon gyenge lehet az immunrendszere ha valoban 3-4 nap alatt osszeszed valami ujat.

Mi a szerencsesek koze tarozunk,a kisfiam az ovi kezdetetol egyszer hianyzott csak hanyas-hasmenes miatt 2 napot,most masodikos.Megfazasa termeszetesen volt mar,de itt csak egy kis orrfolyasra es gyenge kohecselesre gondolok,minden mast eddig megusztunk.

A helyedben megkerdeznem az orvostol,hogy tud-e valamilyen immunerosito kezelest/vitaminokat ajanlani.

2013. okt. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Az enxém is 4,5 éves és akikkel beszélgetek szintén ennyi idős gyerekeknek adnak különböző immunerősítőket pl: cordyceps (ez gombakivonat),Forever Kids rágótabi + Béres + homeo,forever-ös aloe vera nectar,flavon lekvár stb

Én ezekhez nem értek,de nézelődj a neten

2013. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kapja a béres cseppet c-vitamont d-vitamint! Minden orvos mást mond az egyik hogy ez ilyen a másik hogy mandulakivétel a harmadik mikor kezdtük az ovit egy év mulva jobb lesz de nem lett jobb... tanácstalan vagyok!
2013. okt. 10. 11:11
 7/23 anonim ***** válasza:

enyém 4 éves, eddig 1 hetet hiányzott, nem volt komoly, csak kicsit köhécselt, azért nem vittem, hogy tutira hamar kijöjjön belőle :)


tavasszal volt nagyon nehéz időszak, légcsőgyulladás, majd influenza, majd szövődmény, kórház, onnan középfülgyulladás, majd bárányhimlő és utána még a nyáriszünet előtt egy felső légúti nyavaja.

gyakorlatilag 3 hónapig nem is ment :S

2013. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mi is igy voltunk tavasszal betegségek majd 5hónapot jártunk füllorrgégére fülkürthurut gyulladással amiről eddig nem is hallottam! Most szeptember megfázás,piros torok 2hét majd 1hét mulva őrült fülfájás valami hólyag a náthából ráment a fülére ezt mondta a doki megint 1-2hét pihi majd 3nap mentünk és megint megfázásszerü dolog van!
2013. okt. 10. 11:46
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aki az orrmandula kivételt javasolja, az közel jár az igazsághoz. A lányomnak 3 éves korában kivették, azt nem mondom, hogy nem kap el könnyen azóta is betegséget, de hamarabb túl van rajta és enyhébb lefolyású. Ezen kívül nyilván az immunerősítés is megoldás lehet, de azért attól csodákat nem kell várni. Az én lányom 3. éve ovis és hát már 2x volt beteg amióta most jár. Általánosságban az igaz, hogy az iskolára már azért megerősödnek annyira, hogy nincs ez az egy hetet jár egy hetet nem időszak. 5 éves kislány anyukája.
2013. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

100%-os, egyszerű, természetes módszer tudok, de valszeg nem hallgatnál rám. 20 éve sikerrel tesztelem, és még pénzbe se kerül. Nem termék, és nem reklámozok semmit, csak józan észt. De a hatalom, fentről butítja az embereket és eltitkolja, sőt ,gátolja a természetes ismereteket, terel, hazudozik, és gátolja az emberek elfogultság nélküli gondolkodásmódjának kialakulását, több szempontú mérlegelésre való vágyát, képességét.


Tapasztalatból írom, nem elfogultságból, ráadásul logikus is a működése, amit 20 éves sikerrel tesztelek. De feleslegesnek tartom itt is kifejteni, már belefáradtam. Ha másnak nem kell, megmarad nekem, ez van. Amúgy is foggal-körömmel ragaszkodik a SZOKÁSOKHOZ a többség, mert az a biztos dolog... (Sokszor a garantált hiba.)


Elég, ha annyit írok, h javaslom mindenkinek, h szélesedjen a látóköre. Már evvel is segítettem, remélhetőleg. Bár a legtöbben félelemből utánozzák egymás hozzáállását, és a (hazug,) presztízzsel rendelkezőknek hisznek inkább, akár a természetesség rovására is. Ezen sajnos nem tudok segíteni...

2013. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!