Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám viszonylag sokat...

A kutyám viszonylag sokat iszik, és télen ha befagy, nem mindig tudjuk cserélni, mert van olyan időszak, hogy nincs itthon senki, erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

3 közül gondolkoztam

1: Fűthető kutyatál, bár eléggé drága. [link]

2: Önszabályzó fűtőkábelt is olvastam, hogy azzal is meglehet oldani.

3: Akváriumi vízmelegítőt tenni a táljába, bár ez nem veszélyes?

Melyik lenne legjobb megoldás? Vagy esetleg egyéb megoldás?



2013. okt. 5. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baja nem lesz, ha fél napig nem iszik. A természetben is el mernek távolodni az állatok a pataktól, órákig nem isznak, és semmi bajuk nincs. Reggel meg este adjatok neki vizet, és jó lesz, nem kell túlparázni :)
2013. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Tényleg nem kell parázni. A mi kutyánk például megeszi a havat, ha van.
2013. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólóknak:) De ha mindenképpen akarsz csinálni valamit, akkor vehetsz egy olyan fűthető kutyatálat, vagy tehetsz néhány csepp étolajat a vízbe.
2013. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, a nagykutyával nincs is baj, mert eddig is kibírta, meg ő keveset iszik, e a kiskutya, viszonylag sokat iszik. 1 litert is van, hogy megiszik naponta. Ezért aggódok :)

Vagy esetleg villan rezsó is van, időkapcsolóval, ha néha-néha bekapcsolna alatta, lehet az se lenne rossz.

Többi megoldás amit írtam azokat jobb ha hagyom?

2013. okt. 5. 13:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp szeretnél nekik mindig biztosítani vizet akkor én a fűthető kutyatálra voksolok, szerintem a minőség fontos ilyen cuccoknál főleg, hogy vízzel érintkezik.. Bár az ára elég húzós.
2013. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel gondolom nem egész napra van hagyjátok magára, így semmi baja sem lesz, ha reggel meg este iszik. Szerintem minden kutya előtt befagy a víz télen.


Mikor az enyém kinti kutya volt, előtte is befagyott. Mikor ráértem vittem neki frisset, kicsit meleget, ennyi.


Nem kell ezt annyira túlreagálni, nem plusz 40 fok van télen, hogy baja legyen.

2013. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem dugnék semmi elektromos kütyüt a kutya vizébe. Mivel kint a szabadban állna, vizes környezetben, nem kockáztatnám meg hogy pl. tönkremenjen a fűtőszál, vagy elrozsdázzon, elhasadjon rajta a szigetelés (mert gondolom az ilyet nem kültérre tervezik, és a mínuszok bizony megviselik az ilyen szerkentyűket), és megrázza a kutyát a hibás fűtőszál. Inkább legyen az a terv, hogy mindenki megnézi a kutyatálat elmenés előtt és után, így hosszú ideig nem marad befagyva, mert gondolom mindenki máskor ér haza.
2013. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Így is ihat sokat, gondolom amikor cserélitek a vizet, akkor nem két decit kell beosztanotok.
2013. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Néhány kutya megtanulja az orrával-pofájával betörni a vékony jeget :) Az sem hátrány, ha kicsit langyos vizet raktok ki
2013. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket. A leghosszabb idő, 6 óra hossza, csak sajnálom szegényt majd, mert olyan sűrűn iszik amúgy is
2013. okt. 5. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!