Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel foglaljam le 2 éves...

Mivel foglaljam le 2 éves örökmozgó kisfiam egy 2 órás repülőúton?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mivel még soha nem utaztam repülőn, így nem tudom mit lehet felvinni a gépre... mivel szoktad lekötni otthon? Gyurmázás esetleg?
2013. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

En hivatalbol repultem sokat gyerekekkel. Egyenlore nem tudod, hogy faj-e majd a fule vagy sem!!!! Ugyhogy ha lehet kapni fajdalomcsillapitos nyalokat esetleg ahol elsz, azt nagyon ajanlom! Ha nem, mindenkeppen legyen nallad valami, amit raghat es fajdalomcsillapito. 2 evest nem lehet lekotni hosszutavon meg mesevel sem. Egy borondnyi vackot kellene vinned magaddal, hogy csendbe legyen!!!! Ezert ajanlatos az ilyen utakat kora reggeli orakban vagy nagyon hajnalban megtenni - alvas miatt. Akkor csend van es kesz.

Praxisomban voltak anyukak akik egyszeruen leszedaltak a gyereket. Lehet elitelni oket....Beke volt, nem fintorgott egy utas sem, gyereknek is jobb volt, mert nem kellett nyuglodnie stb.

2013. okt. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocs az offért! Fájdalomcsillapítós nyalóka? Még nem hallottam róla! Mit lehet erről tudni? Te hol szoktad beszerezni?
2013. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

26 honpos volt a kisfiam amikor utaztunk repulon 2 orat. Az egyik dolog ami lekototte az a matrica volt. Pl ha szereti az autokat akkor vegyel jarmuves matrica csomagot, ha az allatokat szereti akkor allatosat... En vettem egy uress matrica albumot meg sok versenyautos, tuzoltos, rendorautos stb. matricat. Nagyon elvezte ragasztgatni meg nezegetni az autokat. Persze egymasra is kerultek matricak es olyan is volt, hogy a matrica a nadragjan vagy az en bluzomon kotott ki. De nem bantam mert nagyon jol lekototte ugyis csak erre a celra szantam. Persze felreertes ne essek a repulot nem matricazta ossze. :)


A masik ami lekototte a smarties cukorka volt. Nem tomom edessegel a gyerekem de egy kisebb doboz jol jott ilyenkor (azota meg egyszer kapott ilyet tavaly karacsonykor). Kivallogattuk a szineket, korberaktuk, karikat, haromszoget raktunk ki belolle meg kozben eszegettuk. Megfoghatod a kezedbe es ha eltalaja melyik kezedbe van akkor megeheti.


En a repulore vittem fel neki szendvicset meg egy almalevet es ezzel kezdtuk amikor felszallt a repulo. Ezzel is elment egy kis ido. Utanna matricaztunk 30-40 percet es a maradek ido elment a smarties cukorka rakosgatassal.


Kisifammal rendszeresen repulok 9 honapos kora ota mert kulfoldon elunk es nagyszuloket latogatunk. Soha nem fajt meg a fule pedig mar lassan 4 eves. Ez nagyon gyerekfuggo es emberfuggo. Leszallaskor megprobalhatod itatni ha megszeretned elozni mert a nyeles az sokat segit ilyen teren.

2013. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rajzolni szeret arra gondoltam hogy veszek neki egy kifestőt és teszek oda neki színesceruzát.a matrica jó ötlet.a telefonra teszek mesét hátha leköti majd az is egy ideig.rakok neki ropit pez cukorkát a felszálláshoz.a repülőn tudunk venni majd inni ugye?mert ha jól tudom egy kis dobozos innivalót vehetek fel a kicsinek
2013. okt. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!