Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagycsaládosok mit vesztek...

Nagycsaládosok mit vesztek karácsonyra a legkisebb gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Nehéz kérdés, mert a nagyoktól sokmindent örökölt...
2013. okt. 14. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A koruktól,nemüktől függ és attól hogy m az ami van és mit szeret a kicsi.Kicsit lehetne bővebben?
2013. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már elég nagy vidd el játékboltba és kérd meg hogy mutassa meg mit szeretne a Jézuskától. Nagyobb gyerek írhat ajándéklistát. Amúgy engem nem érdekelne, hogy mit örökölt, hanem az hogy mit szeretne. Pl. ha imádja a babakonyhát és csak egy ütött-kopott örökölt van akkor én bizony vennék neki egy más típusú szépet. pl: ha vmi rózsaszín műanyag csoda babakonyha van akkor vennék egy klasszikusat fából. Vagy hiába van valami a nagyobbaknak, ha nem engedik vele játszani a kicsit, akkor simán lehet hogy ő is szeretne egy sajátot. Üdv.: egy második gyerek aki mindent örökölt....
2013. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak két gyerkőc van, 15 és fél hónapos lesz a fiunk karácsonykor, de őszintén fogalmam sincs, hogy mit vegyünk neki, mert a lányunk is fiús érdeklődésű, autók, vonatok a mindene, és a meglévő játékaink is olyanok, amik úgymond uniszexek. A lányomnak, amíg csak ő volt, olyan jókat vettem, most pedig már látom, hogy a könyv az, aminek mindig nagyon örül, így a fiamnak egy 20. autót, vagy más ilyen "pótlék"-ot tudnék venni. Azokkal szeret játszani, ami itthon van, szóval egyelőre nincs ötletem. :-/
2013. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam meg teljesen lányos játékokkal játszik. A vonatok, autók nem érdeklik, viszont a babák, a babaház annál inkább. Hat éves.
2013. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyèbkènt vicces, hogy mindenki azt gondolja többedik gyereknek nem lehet mit venni....

akàr egy èv alatt is rengeteg ùj jàtèkot kiadnak, nem hiszem hogy mindenki mindent megvesz....mindig hülyesègeket kaptam mert 2. voltam...fèsükêszlet a szuper vacak babahãzba stb...

A lànyom kapott egy babakonyhàt meg egy szerelőpadot. A fiam 2 èv mulva ugyanezeket kapta, de màr volt benne hűtő -mikrò..a szerelőpadba meg satu...az mèg a màsikba nem volt...

2013. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3fiunk van, közel 6, 3,5 és 22hónaposak lesznek karácsonykor. Sokminden van a nagyoktól, de ettől függetlenül fog kapni egy nagy autószállító kamiont! Van neki egy kicsi ilyen kamionja, és annyira imádja, már több helyen törött, ragasztottam.

Ilyet fog kapni: és hozzá még pár autót is. [link]

2013. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt próbálom elkerülni, hogy hülyeséget vagy vacak dolgot kapjon. Nálunk szinte minden tartós játék, babakonyhából pl ez van: [link] . Kislányom kapta 2 éve karácsonyra, azóta is ugyanígy néz ki, mind a két gyerek imádja már. És jelennek meg új játékok persze minden évben, de típusra van itthon minden, egy hasonlót csak mondjuk más színűt vagy formájút venni meg felesleges. Viszont a barkácspad nagyon jó ötlet!
2013. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Karácsonykor lesz 1,5 éves, kisfiú. A lány 6 éves, nagyobbik fiam 4 éves. Itt nem volt nehéz az ajándékozás, mert külön neműek. Sokmindenük van, amivel a kicsi is már szívesen játszik: mesekönyvet nézeget, kisautókkal játszik, fejlesztőink, építőink is vannak. Nem akarom a 86. vacakot is megvenni. Bár nem is szoktunk vacakokat venni, inkább kevesebb, de minőségi legyen. A kicsi korkülönbség miatt a játékok nincsenek leharcolva. Amik esetleg tönkrementek, azokat kidobtuk, amik még használhatóak, de már nem játszanak vele, azt elajándékoztuk. Valami autó, oké, de mit még?
2013. okt. 15. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 gyerek van , a legnagyobb 12 éves , a legkisebb 2,5 éves. Rengeteg játékunk van , nem férünk már tőlük , de mindig tudok mit venni mindegyik gyereknek. Most a legkisebb , aki fiú, egy Verdák szerelőasztalt fog kapni , nagyon jó áron meg tudtam venni és még egy nagy buszt és egy fisher price rendőrautót.
2013. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fodor Móni válasza:
Könyvet minden mennyiségben.Attól csak okosodik és a haszára vállik.Mi itt veszünk könyvet és nagyon aranyosak,felhívhatod őket és még ajánlanak is neked valamit:mesesarok.hu a nevük.
2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!