Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Annak akinek nincs semmilyen...

Annak akinek nincs semmilyen segítsége, hogyan tudja megoldani a gyerekek körüli dolgokat napi 8 óra 20 perc munka mellett?

Figyelt kérdés
Utazási idő egy irányban 40-45 perc. 2 ovis. Van hogy vacsira esek haza...
2013. okt. 14. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy, hogy otthonról dolgozom le azt, amit idebent nem tudok. Másképp nem tudnék 8-tól 5-ig dolgozni, hiszen 5-re már az oviban kell lennem.
2013. okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a főnököd ezt engedi?
2013. okt. 14. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, hála Istennek!! (Multicég.) Különben csak hat órát tudnék dolgozni, vagy fel kellene találnom a teleportáló berendezést.
2013. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jó neked:( én is multinál dolgoztam, aztán 17 év után kirúgtak.
2013. okt. 14. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van férjed esetleg nem tudjátok úgy megoldani hogy reggel ő viszi a gyerekeket este meg te hozod? Nálunk úgy lesz,h férjem viszi őket 7re én meg megyek hétre dolgozni és akkor fél4-re végzek és 4-re odaérek az oviba, férjem meg 8-ra megy dolgozni és fél5-ig lesz bent, de akkor már bármikor hazaérhet, ha én elvittem a gyerekeket. Amúgy nekem sincs más segítségem, nagyon sajnállak ha a férjedre se számíthatsz vmilyen okból.
2013. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ti még jobb helyzetben vagytok, de nem mindenki dolgozik irodában, nem mindenkinek van olyan munkája, amit haza vihet és nem mindenki dolgozik napi 8-9 órában. Nekem pl olyan munkahelyem lenne, ahol reggel 5-től kellene dolgozni délután 3-ig, viszont a férjem is reggel 6-tól dolgozik délután 3-ig vagy 4-ig, segítség viszont nincs senki, úgyhogy nem tudom vállalni a munkát. Bébiszitterre nincs pénzünk, bölcsibe meg így nem tudnánk elhordani reggel a kicsit.
2013. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet nem fog segíteni, de nálunk így van! Reggel kelek, elviszem lányom bölcsibe, hazamegyek, mosok, vasalok, kitakarítok, zuhanyzás, összekészülődés, irány dolgozni (én 10től kezdek), van, hogy később, szerencsére én osztom be az időt... Párom 5re érte megy a bölcsibe én, vagy 5re vagy 6-7re érek haza... onnan végig a lányommal vagyok! Nem vészes így, mert minden feladatot meg tudok csinálni, valamikor nem is kell sok mindent csinálnom, így a lányomért is én tudok menni! Tudom, hogy nem segítettem túl sokat, de de én/mi így oldjuk meg munka mellett... Szerintem az, h baby sitter picit vigyáz rá, és talán ki is takarít az belefér... Én nagyon ritkán egy évben talán 2× kérem meg a baby sittert, ő 1 hó 30ezerért vállalja, h heti 2× kitakaryt és a lányomra vigyáz heti párszor pár órát, nálad max. a reggel kéne... nem tudom belefér-e ez nektek, de talá jobb megoldás
2013. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heti 40 órát dolgozom, kb. 15 percre van a melóhelyem.

A párom 7-17-ig dolgozik, fél7-kor indul és fél6-ra ér haza, így sem reggel, sem du. nem tud segíteni.

Reggel fél8-ra viszem a nagyot suliba, a kicsit 3/4-re az oviba, én pedig 8-ra érek be és így 4-ig vagyok.

Szerencsére a munkaidőm a 40 órán belül rugalmas, így ha egyik nap ráhúzok, akkor azt lecsúsztathatom.

Jobb lenne korábban járni és korábban végezni, de sajnos olyan idióta szabály van az iskolában, hogy 7.40-ig táskával a hátukon kell mozdulatlanul egy helyben állniuk a gyerekeknek az aulában, ami egy elsősnek elég nehéz, így nem akarom korábban vinni a nagyot.

A hosszabb napjaimon anyós megy a gyerekekért, de ez max. heti 1x van, ha úgy alakul, hogy sok a meló bent.

Végszükség esetén pedig itt a céges laptop és a telefon, tehát itthonról is tudok dolgozni, ha kell. Mondjuk ez inkább táppénz alatt szokott előfordulni.

2013. okt. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!