Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kereszt fiamnak mit adhatnék...

Kereszt fiamnak mit adhatnék ajándékba ami kicsi és könnyű de értékes, hasznos, egy óvodás gyermek számára?

Figyelt kérdés

Ötletek?

Sajnos személyesen most nem fogom tudni átadni ezért postán szeretném feladni ,jelenleg másik országban dolgozom.

Semmilyen ünnepi alkalom nem lesz csak szeretnék küldeni valamit neki innen.



2013. okt. 14. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Kirakó,szinezőkönyv,3D-s kirakó

ezeket levélként fel tudod adni


Vagy átutalsz pár eurót a szüleinek,és ők vesznek valamit neki,és megmondják,hogy az tőled van

2013. okt. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pénzt nem szeretnék a szülők kezébe adni, mert nem vagyok biztos abba hogy ők a gyermekre költenék, én pedig nem akarom finanszírozni az ő költségeiket amit magukra költenek.

Szeretem tudni hogy mit adtam a gyermeknek.

2013. okt. 14. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valamilyen kisebb hangszert (pl. xilofon, furulya, szájharmonika) választanék - bár ez már csomag kategória, viszont sokáig érték.
2013. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kedvenc mesefigurás póló, pulcsi, ágynemű huzat

Nálunk a mai napig nagy becsben van tartva az a kis hátizsák pl, amit a k.apjától kapott, és mindig mondja is, hogy az tőle van, vagy a k.anyjától kapott törölköző (az is mesefigurás)

Amúgy én úgy csinálnám, hogy onnan megrendelném egy itthoni, vagy külföldi webáruházból, és rögtön oda kérném a postát, a gyerek nevére :)Így sztem még a postaköltség is olcsóbb, mintha te adod fel...

2013. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező,


én pedig valamilyen fejlesztő játékon, logikai játékon gondolkodnék- olyasmin, ami segíti az iskolaérettség kialakulását, hasznos, játékos feladatok vannak benne- de játszva, jókedvvel lehet megcsinálni, akár önállóan, akár együtt testvérekkel vagy szülővel.

Az én kisfiam is ovis, imádja ezeket:

- LOGICO PRIMO (a tessloff-babilon kiadó honlapján rendelhető a legolcsóbban, ők forgalmazzák)- 5 eFt felett ingyenes a kiszállítás. Csinálhatod azt is, hogy eleve a kisfiú nevére rendeled :) Kell egy színes korongos keret (kb. 2.300 Ft) és annyi csomag feladatlap, ahányat csak szeretnél- életkori bontásban is van 3-6 év között.

- hasonló fejlesztő a LÜK BAMBINO, ezt pedig a DINASZTIA könyvkiadónál lehet rendelni a legkedvezőbb áron. Itt is kell egy műanyag keret kockákkal és hozzá a feladatfüzetek.


Ne felejtsd el, a játékok csak akkor játszhatóak, ha megveszed hozzájuk a kereteket is.


Ez hasznos, értelmes elfoglaltság, értékes, szép ajándék lenne szerintem.


Itt vannak a linkek:

[link]

[link]


Szép napot

2013. okt. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fodor Móni válasza:

Én biztos mesekönyvet vagy foglalkoztatót vennék neki.

Mi mostanában innen rendelünk és nagyon segítőkészek.

Üdv.

mesesarok.hu

2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!