Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik növényi alapú tejnek...

Melyik növényi alapú tejnek van jó íze?

Figyelt kérdés

A rizy- és szójatejet nem issza meg a kisfiam (megjegyzem, a rizstejet én sem bírom meginni...). Melyik iható szerintetek? Kókusztej, mandulatej... egyéb? Nem akarnám végigkísérletezni az összeset, mert elég drágák ahhoz, hogy kiöntözzem őket. :(

Tejfehérje-allergiás a kisfiam, és a reggeli és esti tejhez egyelőre ragaszkodik.


2013. okt. 17. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szójáték és szójáték között is sok a különbség....melegítve mindegyiknek rossz az ütő íze kivéve az ízesítettnek. A kakaós vagy vaníliás pl nagyon finom, vagy hidegen a banános. Amúgy nézz körül hogy hol veszed mert pl a Tesco a legdrágább, hacsak pont nincs akció.
2013. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Márpedig máshogy nemigen fogsz rájönni, csak ha megkóstoltatod vele! Van kis kiszerelés is mindegyikből (2 dl).


Az ő ízlésén múlik. Nekem a szójatej is ízlik.

2013. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bécsi, szójáték =szójatej
2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Feladom.....tabletről írok és találgat.....
2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat (a szójátékot is;)).

Kis kiszerelést még nem is láttam, úgyhogy ezért külön köszi, első körben akkor beszerzek párat, hátha... :)

Azért várom a tapasztalatokat, kinek a gyerkőce melyiket részesíti előnyben... :)

2013. okt. 17. 14:19
 6/15 anonim ***** válasza:

A fiam a The Bridge-es kálciumos rizstejet issza, az nagyon finom édes, cukor nélkül. A kókusztej is jó, azt te is tudsz csinálni, a mandulatej elég drága dobozosban, mandulás rizstej is van az is fincsi.


A kamutos Bridge is jó.

2013. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Zabtejet ne adj neki, az borzalmas.

Nekem a light szójatej lett a nyerő a reggeli kávémba.

2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap szét is nézek ezügyben egy kicsit jobban. Ti hol szoktátok ezeket vásárolni egyébként? A tescot néztem, és nagyon drágának találtam, meg ti is írtátok, hogy ott drága (ennek ellenére a rizstejet és a szójatejet ott vettem). DM, Rossmann, biobolt, egyéb?
2013. okt. 17. 16:25
 9/15 anonim ***** válasza:

Bioboltokban lehet kapni a 2dl-es kiszerelést is. Olyan, mint a dobozos, szívószálas üdítő.

Az én fiam a kókusz- és a mandulatejet szereti a legjobban. Én sűrítményt veszek (2dl-es papírdobozban), 4dl vizet kell hozzáadni és kész s kókusztej.

2013. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mostanában szinte mindenhol lehet venni ilyesmit, még kisboltokban is tartanak.

Amúgy tényleg van ám különbség a rizstejek között, némelyiknek borzalmas az íze, de van, amelyik valóban finom. Min. 10 féle van forgalomban nálunk, de sajnos nem mindegyikből létezik kis kiszerelés :(

A kisebbik fiam szerencsére szinte mindet szereti :)

Ja, létezik még mogyorótej is.


Mióta diétáztok? Ivott előtte rendes tejet?

2013. okt. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!