Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik nagyon messze vannak a...

Akik nagyon messze vannak a gyermeküktől azok hogyan oldják meg a másik gyermekkel a találkozást amikor frissen szültök?

Figyelt kérdés
Rábízzátok valakire, vagy pedig belevágtok az egész napos utazásba vonaton a csecsemővel?

2013. okt. 18. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne messze a másik gyerek?


Szülés és kórház alatt nagyszülőknél volt,150km,de amint mentünk haza,akkor hozták a nagyobabt is haza. (férjem dolgozott 6-2-ig,nem tudtuk másképp megoldani)

2013. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem értem, miért kellene több száz km-re lévő kórházban szülni. Biztos nem vonatoznék egy egész napot pár napos babával. Az nem normális dolog. Ez az egész kérdés fura nekem. Nálunk úgy lesz, hogy a nagyobb marad apával meg a mamákkal, délután bejönnek a kórházba, ami városon belül van, kb. 15-20 km. Ha megyeszékhelyre mennék szülni, akkor is így lenne. Ország másik végében található kórházat pedig nem választanék.
2013. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Válás miatt a volt páromhoz ítélték a nagyobbik gyermeket.

Körülmény és a pénze miatt, jó ügyvédet fogadott ezért neki ítélték a gyermeket.

2013. okt. 18. 08:47
 4/5 zabmester ***** válasza:
Ja hogy úgy... És olyat nem lehet, hogy a nagy eljön hozzátok, amikor már hazajöttetek a kórházból? Mármint nyilván valaki elkísérné, de akkor pár napot nálatok van. Gondolom amúgy is van láthatás, tehát úgyis menne, nem?
2013. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Párnapos/hetes babával biztos nem mennék vonattal hosszabb útra. Bár nem tértél ki, hogy mekkora az a hosszú út (országon belül vagy kívül), de az egyedüli megoldásnak azt látom, hogy a nagy megy hozzátok. Nem tudom, mennyire maradtatok beszélő viszonyban a volt pároddal, de hátha hajlik a kompromisszumra. Azt pláne nem értem, hogy "rábízzátok valakire". Ezt itt most ugye nem a kicsire gondoltál? A nagyot (attól függ mennyire nagy persze) rábíznám valakire, hogy kísérje el hozzánk, ahogy az előző válaszoló írta.
2013. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!