Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek karácsonyra jó...

Szerintetek karácsonyra jó ajándék egy 2 éves kisfiúnak a szánkó?

Figyelt kérdés
Vagy nem jó ötlet?De más ötletem sajnos nincs és egyenlőre nem is hiszem,hogy lesz...
2013. okt. 21. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jó ajándék.
2013. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
ha kap még vmit akkor jó.Csak ha nem lesz hó karácsonykor meg utána se nagyon szegény elég csalódott lesz.
2013. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Egy két éves még nem lesz csalódott..Jézusom, hogy lehet ilyen marhaságot írni már bocsi. Ő még pici nem tudja, hogy a karácsony "anyagias ünnep".

Szuper ajándék amúgy. Mi is azt veszünk.Karácsonykor lesz 21 hónapos a kislányunk.

2013. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lesz .
2013. okt. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekünk nem jött be :-( nem volt hó amikor megkapta és szegénykém csak az udvaron próbálta húzgálni. Ezt csak praktikussági szempontból írom. Egyébként neki még csak az az érdekes hogy a csörgős papírt letéphesse és amit kapott az valami új amit felfedezhet. Nálunk a kedvenc (én nem vettem volna meg, unokatestvértől kaptuk) 2 évesen egy zenélős és villogós búgócsiga volt.
2013. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a lányom 2,5 éves volt, és nem élvezte, kicsit talán félt? nem is tudom, sztem még korai..szóval én azt mondom, jó, ha van hol tárolnod még 1 évig...

Ja, és az is tök gáz volt, hogy gondoltam milyen frankó, hogy azzal megyünk a bölcsibe, ha esik a hó, hát marha jó volt, mivel a gyerek nem mozgott, mert ugye ült a szánkóba, mire odaértünk, szó szerint lila volt a szája, pedig fel volt öltötztetve rendesen...

Inkább vegyél neki Duplo-t..:-))

2013. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
úgy lehet ekkora baromságot írni hogy tudom milyen egy gyerek.Annyit már felfog hogy szánkózni havon lehet.Ha nincs hó akkor meg nézegeti a szobában?Mekkora élmény!
2013. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, mi úgy jártunk a szánkóval Karácsonyra, hogy szegény gyerek valamikor csak tél végén tudta használni, mert addig nem volt hó. Decemberben végig igen, aztán semmi. Szóval én nem várnám meg a Karácsonyt. Hozhatná a Mikulás, azzal nyertek 2 hétnyi "lehetőséget".


Amúgy nálunk a nagyfiamnak (3,5 éves) a leges legnagyobb ajándék maga a Krácsonyfa volt tavaly is és már idén is előhozta a témát. Szóval, ha lesz egy szép fája és kap két kis csomagot alá (egy falinaptárt meg egy könyvet), akkor totál boldog lesz.

2013. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!