Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől vannak "szúrós"pattanáso...

Mitől vannak "szúrós"pattanások a kislányom felkarján, combján?

Figyelt kérdés

Sziasztok Anyukák!

Segitenétek?


A lányom 2.5 éves és az idén kb nyár elejétől kijöttek a felkarján és combja,illetve lábszárán kicsi száraz ,"szúrós"

kis "tüskés pattanás"-féleségek ,nem mindig egyformán...van,hogy alig van,és olyan is ,amikor elég sok.

Semmit nem változtattam neki ebben az időszakban...mosószer,öblitő,étrend,stb....semmi új!


Néha nekem is vannak ilyen a karomon...


Egyszer emlitettem a doktornőnknek,azt mondta ,hogy száraz a bőre...

Kenem shea vajjal,speciális testápolóval..mégsem múlt el.8


Ti is tapasztaltatok már ilyesmit?

Mitől van/lehet?

Esetleg más orvos( a tiéteké) véleménye?


Köszönöm előre is a hozzászólásokat!


2013. okt. 25. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá aa neten aa keratosis pilarisra, ha olyan menjetek el börgyógyászhoz. ez alkat kérdése, bajt nem okoz, de lehet enyhiteni rajta. mert esztétikalilag csúnya tud lenni ha nagyon súlyos.
2013. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,ránézek!!!
2013. okt. 25. 21:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Megnéztem...igen ez lesz az,igaz nem piros csak kisebb dudorok,néha fehér a tetejük.


De legalább már tudom a nevét,hála Neked érte!!!

Köszönöm szépen!

2013. okt. 25. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányomnak is ilyen, és a családban van több is, ez adottság sajnos. Ureás krémmel lehet javítani az állapotán, de én most ezt a krémet fogom kipróbálni, mert nekünk is nyáron jött elő, és félek, hogy télen még durvább lesz, ha szárad is a bőre a hidegtől... remélem bejön

[link]


Sógornőm Sanatopic-ot használ a kisfiánál rá, ideiglenesen az is szebbé tette...

2013. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ...


Sanatopic-ot én is most kezdtem el...meglátjuk.


Amit linkeltél,olvastam róla...kíváncsi leszek bejön e nektek!


Majd megírod??? :)

2013. okt. 25. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, majd referálok, megéri-e az árát :)
2013. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!:)
2013. okt. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!