Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kislányom arcán tegnaprol...

Kislányom arcán tegnaprol mára piros pöttyöcskék jelentek meg. Csak az arcán. Olyan mintha pici pattanások lennének. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
20 hónapos, már mindent eszik, de nem kapott uj ételet, nem váltottunk mosoport, öblitöt.
2010. ápr. 14. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

az én 4 hetes kislányom arcán is ilyenek vannak, állítólag azért mert tejet ittam, és az anyatejbe átszivódik

már 3 hete kerülöm a tejes dolgokat, mégsem múlik, mindig jelennek meg újak

2010. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet butaságot kérdek, de nem lehet bárányhimlő? Az először az arcon és a fejbőrön jelenik meg. Sőt húgomnak anno csak egy darab pöttye volt.

Szerintem érdemes lehet elvinni egy orvoshoz.

Más betegségnek is van ilyen tünete, csak az feltűnő lenne mert nagyon piros nyelvvel jár pl.

2010. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha csak az arcán van akkor valószínűleg bőrirritáció lehet az ok. Előfordulhat, hogy lebüfizi a párnát és az éppen akkor elfogyasztott étel megszáradva a párnán kiválthat hasonló tüneteket. Javaslom a hydrophyl fürdetővel való ápolást... (nem kell leöblíteni)
2010. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Mondjuk tejet nem iszik, és semmilyen tejes dolgot, mert tejcukor és tejfehérje érzékeny. Csak pénteken lesz nálunk doki (kedden és pénteken van), addig kenegetem. Sudocrem-et kentem eddig rá. Remélem nem bárányhimlő. A pöttyei nagyon aprók, és csak a kis arcán vannak mindkét oldalon.
2010. ápr. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!