Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tudnánk tenni, hogy...

Mit tudnánk tenni, hogy leszokjon a sok számítógépezésről a 8 éves kisöcsém?

Figyelt kérdés

Nagyon aggodom a kisocsem miatt,mivel rengeteget ul a gep elott, jatekos videokat nez,ill jatszik is. Anyukam mindig is engedekeny volt,most o is latja ,hogy ez tul sok. Mar tobbszor elmagyaraztuk neki,hogy nem jo ez igy,hogy ennyit gepezik..es en mar voltam olyan ideges,hogy fuggonek neveztem,tobbszor is,meg csinaltam olyat is,hogy felolvastam neki,a szamitogep karos hatasait,kovetkezmenyeit..de ez csak egy kus ideig 'hatotta meg'. Azt tudni kell rola,hogy o a legkisebb a csaladban,es korberajongjuk,nagyon szeretjuk,es o maga is egy jolelku fiu,csak egyszeruen ez a gep olyan nagy hatassal van ra, hogy kerem azt az igazi kestesot,aki valojaban. Az iskolaban jol tanul,jok a jegyei,anyuval mindig megcsinaljak az itthoni hazit,vagy velem,ha van idom . Tehat nem megy a tanulas rovasara,ezt nem mondhatom..viszont hianyzik nekem,hogy o maga behivjon a szobabajaba,hogy jatsszunk kozosen valamit,mint regen :(........ Es az a baj,hogy ha anyu eltiltja a geptol,egyszeruen kiharcolja nala,hogy odakeruljon,mert kitalal valamit,pl kimegy az udvarra egy kis idore,es aztan ezzel ervel,hogy igazan odamehetne a gephez. A masik dolig,hogy azok a fius jatekok nagyon eroszakosak,es atvette mar a stilust,beszedileg is..


Nagyon el vagyok keseredve ... Mit tanacsolnatok,hogyan szoktassuk le ? Milyen modszerekkel,milyen fokozatban ?


2013. okt. 25. 23:13
 1/7 anonim válasza:
Ki kell dobni az ablakon a gepet azt van gep nincs gep...
2013. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyem is ilyen csak o mar 10 eves az a baj,hogy nagyon ne tudsz vele mit csinalni en is sokszor monstam mar neki,hogy nem jo de egyik fulen be a masikon ki. Raadasul anyumek nagyon keveset vannak itthon mikor velem b

van nekem is rengeteg a dolgom nem lehetek folotte,hogy mit csinal.... Meg kell vele beszelni,hogy napi hany orat gepezhet de akkor ezt neked isbe kell tartani igy talan lehet megoldast talalni :-)

2013. okt. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Le kell kódolnii es kész.
2013. okt. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vágd le a dugvillát.
2013. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En nem szoktam a gephez ulni,mostanaban csak akkor,ha tett kell nyomtatni suliba..altalaban telorol vagyok.


Elhiszem,hogy elvezetes leirni marhasagokat,de en tenyleg szerettem volna tanacsot kerni,persze nem kell azt hinni ,hogy en ettol varom a Megvaltast..csak annyi,hogy esetleg ,akinek elofordult ilyen helyzet,az mikent oldotta meg...?

2013. okt. 26. 09:29
 6/7 A kérdező kommentje:

*tetelt


Es 01.51 koszonom az ertelmes hozzaszolast.

2013. okt. 26. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok együtt valamit. Társasozzatok, vigyétek kirándulni, biciklizni, barkácsoljatok, süssetek-főzzetek, rajzoljatok együtt. A barátaival is csináljatok közös programot.
2013. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!