Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekágyat rendeltetek már...

Gyerekágyat rendeltetek már interneten?

Figyelt kérdés
Már kinéztük, de még nem beszéltem a gyártóval. Érdekelne, hogy itt van-e valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Szoktak kérni előleget? Tényleg olyan volt élőben is mint a képen? Szóval minden érdekelne. Mi még soha nem gyártattunk így ismeretlenül. Kicsit félek. :(
2013. okt. 26. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi bölcsőt és nagyobb gyerekágyat is vettünk neten. Teljesen olyan volt, mint a képeken. A nagy ágy összeszerelésénél (mert lapraszerelve küldték, mi raktuk össze), volt egy kis szerelési probléma az egyik oldallappal, de teljesen ingyen cserélték a részletet, mikor szóltunk. Szimpatikus, nagyon gyors és jó módja volt a vásárlásnak, kényelmes volt. Előre utalással fizettünk. Számlát kaptunk, időre jött minden.
2013. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj, és bár nem gyerekágy, de a mi nagy francia ágyunkat is úgy csináltattuk, netes infó alapján. Kiszállítás után fizettünk, színre, formára tökéletes volt :) Az a meglátásom, hogy a bútorvásárlás sem kockázatosabb neten, mint bármi más. Ez is egy módja a vásárlók elérésének, amivel élnek is a cégek, érthető módon :)))
2013. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én már vásároltam neten gyerekágyat, de előtte beszéltem a gyártóval. Ez egy leesésgátlós gyerekágy volt gyerekmintás. Teljesen ugyanazt kaptam mint ami a képen látható és a számlával 2 év garancia is van hozzá. .Mindenképpen beszélj az ügyfélszolgálattal előtte ne hogy meglepetés érjen.
2013. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 katamami válasza:

Szia, én is vettem már gyerekágyat neten.

A kislányom oda van a pónikért, gyerekmintásat választottunk. Rá esett a választás: [link]

Nem bántam meg. Ami nagyon tetszik, hogy nem esik le róla, mert van leesésgátlója, amit majd később levehetünk, ha már nincs szükség rá.

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!