Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknek külföldön dolgozik a...

Akiknek külföldön dolgozik a férje hogyan várjátok haza a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Frissen kitakaritva a ház ,ti mosolygósak ,kedvesek ,ápoltak vagytok ,finomakat főztök ?

Vagy a problémák ugyanúgy jelen vannak?

A férjem azt mondta nem érdemes hazajönni ,mert itthon is csak a gondok vannak ... ott legalább gondtalanul pihenhetne .


2013. okt. 26. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
húú bocs, nagyon gáz, amit a férjed mondott. én erre azt válaszolnám, hogy oké, viszlát, akkor maradj ott örökre. bocs, de marhára szerethet benneteket, ha ilyet mond...
2013. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes hazajönni...????!!!!


No comment :-(

2013. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Nekünk most született meg a második gyerekünk ezért férjem kiment külföldre dolgozni , 4 hét után nem bírta annyira hiányoztunk neki . Mondta nem megy vissza külföld inkább itthon dolgozik többet hogy velünk lehessen , és jövőre ha a pici nagyobb lesz együtt megyünk ki külföldre.

2013. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Ez tényleg elég gáz :-(


Nekem úgy dolgozott a férjem egy ideig, hogy 2 hetente járt haza hétvégén. Akkor nem volt házimunka, nem volt főzés, hanem elmentünk valahová együtt: állatkert, kirándulás, kalandpark, ilyesmi. Ha tele volt a szennyes vagy a mosogató, ha épp arra ért haza hogy az egyik gyerek magára borította a joghurtot vagy tiszta vízfesték, sosem vetette a szememre.

Mindig elmentünk ilyenkor anyósomhoz is, hiszen hiányzott neki a fia. Ő kivitte a gyerekeket 1-2 órára játszótérre, hogy kettesben is legyünk.


Ennek ellenére nehéz időszak volt, nagyon örülök hogy túl vagyunk rajta.

2013. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért én megkérdezem miért mondott neked ilyet? Mert elég gáz az tény, de lehet, hogy okkal mondta, nem? Ha hazajön és te azonnal támadod a gondokkal, küldöd ide oda amoda, csináltatsz vele azonnal mindent, akkor megértem.

Ha szeretettel fogadjátok, nagy az öröm, de a következő napokban nyilván előjönnek a valós gondok, amiket meg kell oldani és ezt ő nem viseli, akkor maradjon külföldön.

Láttam már több példát ezért kérdezek, nem szemrehányásként!

2013. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!