Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok jó gyermekpszichol...

Ajánlanátok jó gyermekpszichológust Szolnokon vagy környékén?

Figyelt kérdés

3,5 éves a kisfiam, nemrég kezdte az ovit, ez az 5. hét. Eddig azt hittük, minden rendben van, de mivel mostanában csúnyán beszél és agresszív velünk, bementünk az óvónőhöz, aki rögtön azzal jött, hogy sok baj van a fiunkkal, mert verekszik, csúnyán beszél. Eddig akármikor kérdeztük, a válasz: minden rendben. Nem tudjuk hová tenni a dolgot, otthon semmi nem változott.

Az óvónő szerint nem bántják, én bármilyen formában kérdezem (mese, szerepjáték, rajzolás), mindig oda lyukadunk ki, hogy igen, bántják. A csúnya szavakat egyértelműen ott tanulta, mi soha nem használunk olyan szófordulatot, amit a fiam mondott. A végére oda jutottunk, hogy tuti mi vagyunk a hibásak, meg defektes a gyerek, vigyem pszichológushoz.

Van még sok apróság, ami lassan-lassan kiderül a mindennapokról az oviban és megdöbbenek rajta (nem viheti be a kedvenc plüsskutyáját, mert az óvónő szerint undi, reggel 3/4 9-kor még nem reggelizett, holott ha nem eszik, agresszív lesz, amire felhívtam a figyelmet stb. stb.) Járt bölcsibe is a kicsim, nem volt szent, ismerem, de ott nem volt baj.

Ne haragudjatok, ha egy kicsit zagyva lett, nagyon fel vagyok dúlva. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm!


2013. okt. 28. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem pszichológushoz kell vinni a gyereket, hanem másik óvodába. Egyébként van, a sóház úton több is. Akit nagyon merek ajánlani az valamilyen Zsuzsanna, most nem jut eszembe a neve de ott praktizál. Középkorú, határozott de rettentően jó doki.
2013. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors választ!

Én is erre a döntésre jutottam, de úgy gondoltam, pszichológust is felkeresünk, hogy biztosan jól látom-e a helyzetet.

2013. okt. 28. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Megvan ! Dr. Pesti Zsuzsanna gyermekpszichológus, Szolnok Sóház út. De én inkább akkor is másik óvodába íratnám, mert a leírtak alapján nem a gyerekkel van a baj. 1. voltam.
2013. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is a Sóház utca jutott eszembe, és valamilyen kimondhatatlan vezetéknevű Aurél dr. Elég idős lehet már, de nagyon jó orvos!

Amúgy ez csak magán vélemény, de inkább másik óvoda kéne, mint orvos! :)

2013. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm!
2013. okt. 28. 12:27
 6/9 anonim ***** válasza:
1-2. vagyok. Aurél bácsi már nagyon nagyon régen nem praktizál, helyette van Zsuzsa.
2013. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vkriza válasza:
Sziasztok, valaki tudna esetleg telefonszámot adni Dr. Pesti Zsuzsannához? Próbáltam felkutatni a neten, de sehol nem találok hozzá elérhetőséget és nagy szükségem lenne rá. Előre is köszönöm!
2013. dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Privátban nem lehet elérni, csak a Sóház úton keresztül.
2013. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés majdnem 10 éve lett feltéve, de, még mindig praktizál a doktornő. A linken emalil elérhetőség van, a problémát részletesen lefektetheted: [link]
2021. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!