Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik babaházat vennétek meg...

Melyik babaházat vennétek meg az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. okt. 31. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt ha nem nézzük az árakat.
2013. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én az utolsót, elég nagy nyitott is így bőven van hely.

Második majdnem ugyan az csak furcsább az elosztása és drágább azért nem az első meg túl csicsás.

2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mekkora gyereknek, mert nagyobb gyereket szerintem is az első köt le jobban, viszont ha kisebb gyerkőcről van szó, akkor az utolsót javasolnám az átláthatósága miatt.
2013. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat venném meg, mert az fából van és a leginkább természetesnek tűnik. A műanyagtól kiráz a hideg, -semmi természetesség nincs benne-, főleg ha még rózsaszín is:)))

Nekem anno fa babaházat vettek a szüleim, fa bútorokkal...még ma is megvan:)

2013. okt. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Másodikat.
2013. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Házból a harmadik tetszik, hogy minden szoba átlátható és van benne fürdőszoba is. Az elsőhöz viszont úgy látom, babák is járnak.
2013. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az elsőben nincs fürdőszoba..

A második külsőre nagyon tetszik de nincs benne gyerekszoba és fürdőszoba...

A harmadikban meg csak egy szoba van...


Tudtok olyat linkelni, amiben két szoba, nappali, konyha, étkező és fürdőszoba is van?

2013. okt. 31. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem az elsö 2 ház tetszik .
2013. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ilyen jellegű, fa babaházban gondolkodsz?

Nekünk Sylvanian Families Fűzfa házikónk van, (Ház világítással néven is fut), nagyon szépen kidolgozott, igényes. És millió kiegészítő, babák (állatkák), bútorok és további épületek vannak hozzá.


A linkelt házak közül én az elsőt választanám,mert az nagyobb, több bútor és baba fér bele :) Szerintem fürdőszoba bútort tudsz hozzá venni külön is:

[link]

2013. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elsőt vagy a harmadikat, de talán inkább a harmadikat :)
2013. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!