Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek túl merev vagyok,...

Szerintetek túl merev vagyok, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Kislányunk 3 éves, és ma keresztanyja elvitte az állatkertbe, a saját 11 éves fiával együtt, aki egy örökmozgó, persze az enyémmel együtt. :)

Én mondtam neki, hogy én még ezt pénzkidobásnak tartom, és fárasztó is, mert a lányomat kb. 2-3 állat érdekli, aztán leül szöszölni, cipelni kell, felesleges ezért kifizetni sógornőmnek a 2500Ft-ot belépőre, elég lenne neki a Margit szigeten az állatnézegető ami ingyenes.

+ráadásul sokat kell majd sorba is állni, mert ugye a gyerekeknek a héten ingyenes, és ma a felnőttek sem dolgoznak.

+az ő fiának ez így tök uncsi lesz, amit nem szeretnék, mert eleve szegényt az én lányom miatt mindig vissza kell fogni, mert ugye egy 3 éves nem bír annyit, mint egy 11 éves, és így érzem, hogy mindig dühös a kissrác, ha közös program van...

+nemrég lett szobatiszta, nem tudja még 100%-osan tartani a pisit, tehát tök cécós vele, mert az állatkertben ha kell neki, akkor nem bírja ki, míg a wc-hez rohannak...ott a bokorban meg, tök gáz..de mondjuk ez legyen az ő gondja, ha bevállalta...

+na és ami kiütötte a biztosítékot:

este megbeszéltük, hogy 13h körül hazaérnek, mert a lányom még alszik. Már akkor hallottam a hangján, hogy nem tetszik neki, mondtam neki, hogy nincs harag, de akkor inkább ne vigyék, mert kell neki, tök zizi du.-ra, ha nem alszik, és ezt be akarom tartani, mert az oviban is így van, és kész.

Oké.

Erre reggel jönnek, mondom a lányomnak, hogy jó szórakozást, és ebédre várom haza...

Erre sógornőm: Ja, hát ő nem ígéri meg, hogy hazaérnek addigra...

Én nem szóltam semmit, nem akartam már a besózott lányomat lelohasztani, de tiszta ideg vagyok...

Ráadásul soha nem viszi a mobilját, fel sem tudom őket hívni, hogy mi van, rendben van-e, még nem sokat volt így el nélkülünk, és nem akarom 100x hívni, de 1x rácsörögnék, hogy minden rendben van-e.


szerintetek gyagya vagyok?



2013. nov. 1. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kicsit túlliheged, nem lesz semmi baja, ha kivételesen nem vagy kevesebbet alszik, ha amúgy élvezi az állatkertet. A keresztanya meg nem normális, ha nem viszi a mobilját...ami meg közben felmerül probléma majd megoldja, ne rágódj rajta!
2013. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, gyagya vagy.
2013. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Igen! Nyugodj meg megoldja! Semmi baj nem lesz, ha egy napot nem alszik délben!

Lazíts míg nincs otthon...

Jó pihenést!

2013. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

:-) francba...

de hogy legyek lazább??


meg van bennem egy olyan is, hogy tojik a fejemre, meg hogy mit mondok, mert ha 1x az anyja azt mondja egy gyereknek, hogy hozza haza, akkor hozza haza...

az ovban is megkérdezik, hogy elviheti-e kirándulni, vagy sem...

2013. nov. 1. 10:18
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
hát, jót röhögtem.Valóban NAGYON túlliheged. Én mit nem adnék azért, ha elvinnék a 3 évesemet állatkertbe egyszer, te meg itt rinyálsz, hogy jaj, mi lesz. Sógornőd vállalta, akkor mit szenvedsz, hogy neki nehéz lesz. Inkább megköszönnéd neki.
2013. nov. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Baxus, a keresztanyjaval ment, nem az ovodaval. Mellesleg onnan se hozzak őket vissza alvás időre, ha kirándulásra mennek. Hagy élvezze mar az a gyerek ezt a napot. A keresztanyja felnott no, nyilván vigyáz ra.
2013. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Ő viszi Ő vállalja a kényelmetlenséget,neked ehhez a részéhez tulajdonképpen semmi közöd.

Ha nem érnek vissza biztos jól érzik magukat.

a telefon bosszantó abban igazad van.Ugyan akkor nem is olyan rég nem volt mobil ;)

2013. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg túl merev vagy. Az, hogy az ovi is megkérdezi, elviheti-e kirándulni, nem tudom, hogy jön ide, a sógornőd sem rabolja el, hanem megbeszéltétek. Jó, ha már ragaszkodsz hozzá, hogy érjenek haza 1-re, azt illene tiszteletben tartani, de nem dől össze a világ, ha egy nap később fekszik le aludni. Ha nem 100 százalékosan szobatiszta, akkor gondolom, csomagoltál neki pótruhát, és 3 évesen még egyáltalán nem gáz a bokorban pisilni. Rátelefonálgatni is felesleges, ha valami szörnyű probléma adódna, majd keres a sógornőd egy telefonfülkét.

Mi is voltunk nemrég állatkertben a 3 éves kisfiunkkal, nagyon élvezte, de tény, ez legalább egy fél napos program.

2013. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
jóvanna, akkor lenyugizom magam...:-/
2013. nov. 1. 10:36
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nálunk az oviban eddig 2 kirándulás volt, és mind2x visszajöttek alvásra...
2013. nov. 1. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!