Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen játékai vannak 3-4...

Milyen játékai vannak 3-4 éves kislányodnak?

Figyelt kérdés
Minél többet soroljatok fel légy szíves, hogy ötletet meríthessek!

#játék #3-4 éves kislány
2013. nov. 2. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok :-). Játékkonyha, könyvek, babák, babakocsi, építőkockák, zenélős házikó, hajó, hintaló, gyöngyfüző, plüss állatok, dominó, puzzle, zsírkréta, szinező, formabedobó, gyurma.


Júliusba múlt 3 éves a kislányom.

2013. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát rengeteg :D Az az igazság, hogy annyira szeretett főzőcskézni, hogy a felére sem lett volna szükség. Csak egy konyhára :D De ezenkívül: babák, plüssök, játék orvosi felszerelés, legók, dominó, memória, kirakók, kártya, labda stb.
2013. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én idénre kigondoltam, hogy elkezdünk vmi társasjátékot...tehát még nincs, de lesz..:-) 3,5éves lány


ami van: Duplo, mágneses építő, rajztábla, jelmezek(hókirálynő, balerinaruha, tündérszárny, varázspálca, bosziszoknya+kalap, fejdíszek-ezeket mind a Hada-ban vettem, állandóan ezekben van itthon, nagyon szereti, ha jönnek fel ovistársak, akkor is beöltöznek), pénztárgép, kiskonyha, puzzle,

2013. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Játékkonyha,ehhez rengeteg kiegészítőnk van,edények ,tányérok,játék ennivalók.Ezeket imádja.Van lego,puzzle,könyvek,színes ceruza,zsírkréta,festék.Gyurma készlet.Lap-top.Formabedobó,de azzal már nem nagyon játszik.Póni hegyek,ezeket nagyon szereti.Babák,babakocsi.Barbiek,és kiegészítők.Különböző építőkockák.Nyomda.Mesekocka,memóriakártyák.Van egy pár play mobil figura,azokat is szereti.

Karácsonyra társasjátékot kap,mert az még nincs neki,és aquabeads gyöngyöt,mert az nagyon tetszik neki,mindig kéri mikor reklámozzák.

2013. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok.Pénztárgép nekünk is van!!Azt szülinapra vettük,és tökéletes ajándék volt!
2013. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 vagyok,

ffúúú, tök jó ez a kérdés kérdező!! :-)) én is kaptam ötleteket..:-))

2013. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kedvencek: kiskonyha, játék ételek, minél több :)

vasaló, mosógép, menyasszony, táncoslány ruha, puzzlek, nyomda, gyurma-formák, duplo

2013. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyjából ezek vannak nekünk is:)

Egy tündér jelmez szerűt (inkább olyan tütüs ruhácska)már vettem, el van dugva, de lehet, hogy még beszerzek néhányat:)


Írhattok még, ha van jó ötletetek! Köszi!

2013. nov. 3. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!