Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 19hónapo...

Milyen játékai vannak 19hónapos kislányodnak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnám felsorolni,a legdivatosabb játékok sorozata...csak márkásak,a 100-as boltban soha nem vennék ilyen gagyi sz...t:)
2011. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk a kulcs a menő..dvd-zik noddy,postás pat,fifi...

meg krétával rajzolunk a táblára,a nagylányom játékai maradtak még azzal játszik...építőzünk,benzinkutas...

meg szerintem mindig el kell rakni a játékokat és cserélgetni hogy ne legyen szem előtt..jah..meg telefon azt is szereti...mágneses rajzoló(tescós...és nem fisher prince 3000-el olcsóbb volt..és ugyanolyan jó..)

2011. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a márkásabb játékokat, mert nem bízom a gagyiban, mert ki tudja milyen anyagból van.olyan sok rosszat lehet hallani,hogy ez is rákkeltő anyag meg az is.Most ki voltam akadva, hogy a habszivacsot kivonták a forgalomból, mert rákkeltő.Akkor képzeld el a gagyi ...ban mi lehet, ha olyanban ia találtak rákkeltő anyagot ami nem gagyi.Én jól megválogatom mit vezsek a bbaámnak, mert ő még mindent a szájába vesz és megrág.Hát hogyne vennék neki jó minőségű árút.A 20 hónapos gyerekem játékai:bébitaxi,babakocsi,babaák, plüssállatok,és minden amit a korának megfelelő játékboltban megveszek neki.Szereti a könyveket, a fa játékokat,és az állatfigurákat.Van neki kiskonyhája, edényei,van neki tanuló kutyája ami zenél,játékvára a nagy kedvenc.r54rtf
2011. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
b
2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
BOCSI EZT A KISLÁNYOM ÍRTA
2011. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kislányom rajong az autókért, folyton autózna ill. a zenélő játékokat, képes könyveket is nagyon szereti. A csörgői már 6 hónapja nem is érdeklik, sem a plüssjátékai...
2011. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Óriáslegó, IKEÁs kalapácsos játék, sok labda, activity center telefonnal, gombokkal, mágneses rajzolóval, egymásba rakható poharak. Ezek a favoritok.

Plusz: edények, fakanalak, papírtörlő, DVD gombok nyomogatás állandóan, szekrényből az összes ruha kipakolása.

Estére olyan a lakás, mintha bomba robbant volna :)

2011. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!