Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Apai nagymama mi jogon veri...

Apai nagymama mi jogon veri el a gyermeket?

Figyelt kérdés

Apai hétvége volt.

Ebben az időben az apuka az nagymamára bízta a gyerkőcöt.


Elmondása szerint kicsúfolta a nagymamát aki ennek hatására elkapta és letolta a nadrágját és nem 2-3x rácsapott a fenekére.


Még én se bántom még nevelő jelleggel sem a gyerkőcöt ő ezt hogy képzeli?


Hogy miért csúfolta ki? Azt nem tudom. Nem helyes dolog , de ez nem ok arra ,hogy bántsa.

Fél évente találkozik vele akkor is így viselkedik a nagymama?


2013. nov. 3. 17:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
ha így viselkedik,jogi lépéseket tennék.oké hogy az ember rácsap a kezére a konektorba(egyébb veszélyes helyekre)nyulkál,de emiatt bántani??nincs joga hozzá.sőt ehez senkinek nincs joga.szegény gyermek egy verést is végigvisz az életén.
2013. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
No szerintem 2-3 fenékre pacsi nem a világ vége,amúgy meg te az egyik oldalt ismered mi van ha a gyerek tiszteletlen volt,nem hallgatott a szép szóra ezért a mama rávert a fenekére.
2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
a kézre,fenékre csapás nem verés
2013. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Persze, jó hogy nem már örüljön is neki az anyuka!!!!


Én nem engedném el többé, amíg ilyesmi előfordulhat. Jogi úton pedig megkeresném a lehetőséget, hogy min. vele mehessek, ha találkozik vele. Ahogy emeli mama a kezét úgy emelem én is az enyémet. Nem érdekel, hogy mások fejében mi a verés definíciója, kíváncsi lennék, ha ő is kapna, akkor annak tartaná-e vagy sem. A gyerekem ütése tiszteletlenség velem szemben is, aztán "nem verés" után megbeszéljük, mami mennyire tartotta megalázónak, hogy térdemre fektettem és "nem vertem el".

2013. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
persze tiltsd el mindenkitől zárd burokba,és még a hangod se emeld fel
2013. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"nem 2-3x rácsapott a fenekére"


Ismerem a nagymamát,hogy milyen.

A gyerekemet is ismerem. Elmondta az igazságot.


Persze,hogy a fiamnak ,hiszek és nem egy olyannak akit még a saját fia is megver.

Ha én nem csapok rá,más se tegye.

Ezek szerint vannak akik nem így gondolják.

2013. nov. 3. 17:36
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Először is annyit mondasz,hogy rácsapott a gyerek fenekére,mert a gyerek kicsúfolta,tiszteletlen volt,nos én úgy gondolom,hogy ha a gyerek nem ért a szóból akkor popsira,kézre csapás belefér, a teljes hátteret nem írtad le azt sem hány éves a gyerek,de neveletlenségre vall ha csúfolja a felnőttet és tiszteletlen vele.
2013. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves 1-es és 4-es válaszoló.


Örülök,hogy vannak akik védik a gyermekeket,még akkor is ha "hibázott"


Gondolom mekkora hatalmas hiba lehetett ....

2013. nov. 3. 17:40
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Igen, neveletlenségre utal. És milyen felnőtt az, aki nem tudja kivívni magának a kellő tiszteletet ütések nélkül? Tán tájékozott és intelligens, nem? Más az, amikor a gyerek árammal játszik és megint más, amikor megsért és tehetetlenségében a felnőtt nem tud megfelelően reagálni, ezért odacsap.
2013. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor engem és a körülöttem lévőket miért nem csúfolja ki?


Mert neveletlen? :) Ejj Gondolt ezt kedves válaszoló

2013. nov. 3. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!