Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 évesnek van társasjáték?

2-3 évesnek van társasjáték?

Figyelt kérdés

Ikrek,egyik fiú,másik lány.Megkérdeztem a szülőket milyen játékot vegyek nekik,vagyis a Jézuska milyet hozzon nekik,és azt mondták,hogy társasjátékot.

Tudnátok tippet adni?Köszönöm!:)


2013. nov. 4. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Csigafutam.

Első társasnak ideális.

[link]

2013. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,elég jó kis játéknak néz ki! :)

Ez lesz a közös,és még kapnak külön-külön is valamit azt hiszem!:D

2013. nov. 4. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Colorama, de amit az első írt az is nagyon jó.
2013. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk is colorama van,nagyon szereti.De 3éves ikreknek én vettem már Bogyó és Babóca társast is,anyukájuk azt mondta,h nagyon szeretik [link]
2013. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom tavaly 3 évesen ezt kapta (ne tévesszen meg a hivatalosan ajánlott kor):

[link]

Egyszerűen meg van veszve érte!!!

És ami nagyon-nagyon jó benne, hogy bármilyen korosztály, még a felnőttek is ugyanúgy élvezik! Mi családilag (nagyobb tesóval, nagyszülőkkel) minimum 4-5 menetet játszunk mindig egymás után.

(Nekem, megmondom őszintén, igenis szempont a választásnál, hogy felnőtt fejjel is tudjam élvezni a játékot, mert akkor igazán önfeledt kikapcsolódás tud lenni, nem azt látja a gyerek, hogy anya már attól herótot kap, ha előveszi a dobozt.)

2013. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tipikus társasjátékok, mármint olyan értelemben hogy tábla és dobókocka, de a Zingo bingo nagyon jó, és mi az elefun játékot is szeretjük játszani a háromévesünkkel. Ezen kívül nálunk is nagy sikere van a csigafutamnak.
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Huhh,mindenkinek ment a zöld gomb,nagyon jók!!Na most akkor döntsem el melyik is legyen :D
2013. nov. 4. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a Candyland és az Egértrió játékokat ajánlom még neked. A Candyland-et talán már 3éves kortól ajánlják, de 2év felett már játszhtó, az egértrióra pedig 5éves kor van írva, de én is a 3éves fiammal játszom. Az 5évesemnek már inkább túl egyszerű. De jó kis játék, kell rá figyelni, de a játékszabály nagyon egyszerű.

Egyszerű a játékszabálya a Candylandnek is, és így könnyen megértik a kisgyerekek is, de nagyon kis fordulatos, és izgalmas játék, egyátalán nem unalmas.

:)

2013. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!