Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményed egy olyan...

Mi a véleményed egy olyan anyáról, aki ugyan tökéletesen ellátja a gyerekeit, de nem szeret velük játszani?

Figyelt kérdés
Tehát ad nekik enni , fürdeti, öltözteti , fésüli , mos rájuk ,elkésziti a kedvenc kajájukat, csak éppen játszani nem szeret velük.
2013. nov. 6. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
semmi
2013. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Mi a véleményem? Inkább ne játsszon, mint hogy úgy csináljon, mintha... a gyerekek megérzik. Majd eljátszanak együtt, vagy másokkal. Maradjon őszinte és ne erőltesse, ami nem szívből jön.
2013. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nem szeretem az ilyen "anyákat" hisz a játék is hozzátartozik a gyereknevelésbe. Sőt, játék közben lehet a kisgyereket a legjobban tanítani!
2013. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg vele sem játszott az anyukája, fogalma sincs, hogy hogy kell játszani. Furán hangzik, de azt is tanulni kell ám. Lehet semmi ötlete nincs, rengeteg jó könyv van és internetes oldal is, ahol jobbnál jobb ötleteket adnak korcsoportonként játékokra, amit szülő, gyerek egyaránt élvez. Van, hogy én is csak ülök bambán a gyerek szobájában, miközben ő lelkesen főz meg öltözteti a babáját, ilyen is kell, de venni kell a fáradtságot és leülni játszani a kicsikkel, hiszen nekik ez nagyon fontos és valóban rengeteget tanulnak közben.


A gyerekek lelkével ugyanannyit kell törődni, mint a fizikai szükségleteik kielégítésével.

2013. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezeken tul, amiket irtal az is benne van, hogy szeti es szeretgeti oket, akkor semmi gond. Majd jatszanak apaval, nagyival, unokatesoval, oviban.
2013. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy gyereknek ugyanolyan elemi szükséglete a közös játék, mint az evés. Ebben viszont benne van a közös főzéstől a dögönyözésig minden. Nem az a lényeg, hogy együtt nyomogassák a műanyag gombokat, hanem az, hogy játékosan is legyenek együtt. Sok módja van ennek, szerintem minden szülő találhat neki megfelelőt.
2013. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos tökéletesen ellátom a fiam születése óta,amíg baba volt jobban el tudtam vele játszani,persze nem nagy játék volt,de sokat foglalkoztam vele,kb 1,5 éves korától már nem megy,egyszerűen alig tudok vele játszani,vagy megunja vagy nem érdekli,vagy nincs türelmem,kedvem,viszont a férjemnek nagyon megy,nagyon imádnak együtt játszani.Nekem van egy 18 évvel fiatalabb öcsém nála is ez volt a helyzet kb 1,5-3 éves kora között nem ment vele a játék,3 éves korától meg nagyon jól elvagyunk.
2013. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!