Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akiknek van ovis...

Anyukák, akiknek van ovis gyermekük és kistesóval otthon vagytok? Szoktatok olyat csinálni, hogy nem beteg ugyan az ovis, de mégsem viszitek oviba, mert valami vírus, járvány van az ovistársak között és hátha megússzátok, ha nem megy a nagy oviba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk már volt hasonló szitu. A kicsit az átlagosnál is jobban féltem, mivel hörgőszűkületes és asztmás, ezért nagyon hamar és nagyon súlyosan képes megbetegedni.

Előfordult már, hogy járvány volt az oviban akkor a nagyot nem vittem el, de arra is volt példa, hogy amikor a kicsi nagyon beteg volt (hörgő- és tüdőgyulladása volt egyszerre)inkább nem vittem el a nagyot oviba, nehogy még valamit hazahozzon.

A doktornőnk nagyon segítőkész, szó nélkül írta neki 2 hétre az igazolást. Az oviban tudják, hogy mi a helyzet, soha egy rossz szót nem szóltak ez miatt.

2013. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kisebb gyerekem, akivel otthon voltam, viszont egy nagymamánk, akivel otthon hagytam, amikor sokan betegen vitték a gyereket az oviba. Mellesleg nem sokat számított sajnos, mert a következő betegséghullám úgyis elkapta. De egyszer szerencsénk volt, mert pont beteg volt, amikor tetűinvázió söpört végig a csoporton, így ezt az egyet megúsztuk.

Olyankor se vittem, ha láttam, hogy beteg lesz. Olyankor sem, amikor szabadnapom volt, hanem elmentünk együtt valahová.

2013. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!