Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Honnan rendeltek a gyerkőcökne...

Honnan rendeltek a gyerkőcöknek játékot? Milyen jó webáruházak vannak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
www.tulli.hu Ez az oldal nekem nagyon tetszik,rengeteg jó játék van,és vannak róluk vélemények,és van egy csomó kategória.Nézd meg.Bár még nem rendeltem,de biztos ,hogy most innen fogok,már kinéztük innen a karácsonyi ajándékokat!
2013. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a tullitól rendeltem 2 játékot, átultaltam a pénzt, és a házhozszállítás 790 forintba került. Korrektek, gyorsak, de érdemes szétnézni, mert a webáruházak árai közt nagyok a különbségek, attól függ, mit szeretnél rendelni.
2013. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tulli árban is és gyorsaságban is nagyon jó. Tavaly is és idén is onnan rendelem a játékokat.
2013. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tulli tényleg nagyon jó és hasznos az értékelések miatt. Ez alapján nem nagyon lehet mellé nyúlni, ha figyeljük, amit a többiek írtak a játékokhoz. Viszont amit most karira akartam a kisfiamnak, épp elfogyott. Így már máskor is jártam:( Mivel Lego Duplót akartam, rákerestem és rátaláltam a kockaaruhaz.hu-ra. A Legók náluk nagyon jó árban vannak, olcsóbbak, mint bárhol máshol, és a rendelés gyors és egyszerű. Szóval ha valaki Legót szeretne, mindenképp őket ajánlom!
2013. nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Tullit nem találom annyira olcsónak - azokra a játékokra, amik nekünk most érdekesek, sokkal olcsóbb a Galaxy, és nekünk közel is van az egyik boltjuk, ahol át lehet venni
2013. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
www.jatekshop.eu, www.minitoys.hu
2013. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is évek óta a tulli-ból rendelek,nem csak karácsonyra,hanem egyébként is,szülinapra,névnapra.Nagyon jó áron kapunk meg sok mindent.Általában már a megrendelés mehetünk érte személyesen.
2013. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!