Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éven túli gyerkőcöknek...

1 éven túli gyerkőcöknek milyen ásványvízből készítetek üdítőt, junior tejitalt stb? Csapvizet nem fogok Neki adni, az ilyen válaszokat le se írjátok, mert mi sem iszunk csapvizet, erről senki nem tud meggyőzni.

Figyelt kérdés
Szentkirályi ásványvizet adtam neki eddig, de hogy napi 1,5 liter elfogy ebben a nagy melegben, gondoltam ha van valami alternatíva, akkor olcsóbbra váltanék. Most Vivien ásványvizet vettem. A babavize és az ásványvize között szerintetek sincsen különbség?

2013. júl. 4. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szentkirályit, és Naturaqvát iszunk mi is. Ezt a kettőt szeretjük mi is és a gyerkőc is. A naturaqának van egy kis édeske íze, és talán azért szereti jobban.
2013. júl. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vehetsz olcsóbbat is, én azt szoktam nézni, hogy kevés legyen benne az összes oldott ásványi anyag. A Mizse vize pl nagyon jó szerintem és árban is.

De felnőtteknél és gyerekeknél is váltogatni kell a márkákat időnként, az ásványi anyag tartalom miatt!

2013. júl. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jana víz az nagyon jó
2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A mizsét én is nagyon szeretem, és magunknak nagyrészt azt is szoktam venni. Akkor szerintetek sem kell már arra figyelni, hogy rá legyen írva, hogy nitrit-nitrát mentes?! Végülis a csapvíz sem az...

Akkor mostmár mindegy, hogy milyet adok neki, ha alacsony az ásványi anyag tartalma?! Egyébként is olyat szoktunk venni, mert amiben több van, én azoknak nem szeretem az ízét.

2013. júl. 4. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Víztisztító gép?
2013. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!