Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit költöttetek összesen...

Mennyit költöttetek összesen duplóra, majd legóra? Mikor kinőtte a gyerek, eladtátok a duplót és annak az árából vettetek legót?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Elajándékoztuk más kisgyerekeknek.
2013. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én kidobom ami megmaradt belőle.
2013. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

KIDOBOD????? na ne már...


Én használtan vettem egy nagyobb csomag Dulo-t, 12ezerért, minden van benne, állatok, kocka, járművek, kerítés, emberek, alaplap, mittudomén 130darab, sztem ezzel ellesz vagy 2 évig...és igen, az a terv, hogy ahogy nő majd a lányom, akkor kiegészítgetjük, és eladom, abból meg majd vesszük a lego-t, pont ahogy írtad. :)

2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, mit csináljak vele. Egy csomó kocka úgy eltűnik és nem fogok vacakolni pár forintért az eladásával, se időm se energiám rá.
2013. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fú rengeteg duplónk van, nem tudom, mit csináljak vele, mert vaterázgatni nincs időm... De ha közületek valaki megveszi, örülök neki...

Lego viszont MÉG nem érdelki, van több csomag JDLT házépítője, az a menő nálunk már több mint egy éve

2013. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat költöttünk. Most már a nagyobbaknak legot veszünk, a picur még nem játszik a duploval, majd fog. Én valószínűleg el fogom tenni, mert nekünk is jól jött, hogy még az én duplom megmaradt, az volt az első készletük, amit bővítgettünk. Majd jó lesz az unokáknak. Ha nincs hewlyetek eltenni, akkor vagy elajándékozod, vagy eladod, ha szeretnél belőle valami pénzt viszontlátni. Bababörzékre kiviheted, biztosan nagy örömmel megveszik.
2013. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 10 évvel ezelőtt vettem 35 ezerért egy hatalmas vonatos duplót, majd hozzá pár készletet, talán max 50 ezer volt a vége.

Később örököltünk még kockákat, autókat, emberkéket, ezért 2 hatalmas láda duplója van a legkisebb lányomnak. Ő most 3.5 éves, nem igazán játszik vele, de még tartogatom.


Biztos, hogy ha nagyobb lesz, el fogom adni, mint az összes kinőtt játékot, mert már nem lesz több testvér.

A Lego primot is eladtam jó áron, de az összes bébi játékát is. Most is ide van készítve egy vonat, amit fel kéne már tennem a vaterára.


Amennyiért eladok, abból vásárolok, nagyon gazdaságos így. A kicsi összes karácsonyi ajándéka meg van már, és "ingyen" volt. (Persze először tényleg be kell ruházni)


Amúgy, én ugyanúgy megveszem a használt játékot, ha nincs semmi baja, akkor tökéletes lesz nekünk féláron is a bolti árhoz képest.

2013. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk 2 vödör ömlesztett duplot. Eddig összesen 3 kisebb dobozzal kapott újan. Talán 10ezer körül volt. Most lesz 3 éves, a Jézuska is ezt hoz :) Egyenlőre marad is 1-2 évig legalább. Nem adom el, hozzáépíti majd ( ha lesz kedve) a legóhoz, mivel néhány darabtól eltekintve kompatibilisek egymással...
2013. nov. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. válaszoló :Én eladó duplót keresek olcsón.. Milyened van? Megírod privát?
2013. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom hogy mennyit költötünk rá mert 8-10 éve a 2 nagyobik fiamnak vetünk rengeteg duplot ,sokáig játszotak vele ,aztán megszületett a kislányom igy az összes duplo az övé lett ez ömlesztve is 1 oriási tárolodobozt jelent meg 2 közepesett,imád játszani velük igy duplot nem is veszek ,neki késöbb vagy elajándékozom vagy eladom.
2013. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!