Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ideig mehet az inhaláto...

Mennyi ideig mehet az inhalátor a 4.5 éves gyerekemnek? Most alszik már, amugy kruppos és nem akarom, hogy éjjel rectodel keljen neki. Már reked volt, és már hallani az ugatos köhögését is. Utoljára tavaly november volt neki, azt hittem kinötte.

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

a hidegpárásító egész éjjel mehet! A kórházban is nyitva van az ablak, ahol alszanak a kruppos gyerekek, legalábbis nálunk nyitva volt,mikor először mentünk.. azóta hála nem kellett.

Inhalátor? Azt csak ébren lehet nem?! Hogy inhalál álmában? De lehet félreértettem a kérdést?

Ha nagyon ugatós a köhögése lehet nem ússzátok meg kúp nélkül.. de nem az a lényeg, hogy ne adjál neki kúpot, hanem hogy ne fulladjon!

2013. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már kellett neki kúp,a vezetéke hosszú az inhalátornak,az ágy leesésgátlója és a párnája tartotta tartályát.Pont a szája és orra közzé irányítottam sós levegőt.Fognom sem kellett.
2013. nov. 9. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!