Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5 éves kisfiatok mit kap...

3-3,5 éves kisfiatok mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van ötletem. Olyan 10-15e ft körülre gondoltam. (ikrek, az összeget a két gyerekre értem, ha nem olyan, amivel egyszerre tudnak játszani)
2013. nov. 11. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3,5 éves. Lego Duplót kap, két félét. Az egyik Verdás, a másik Repcsis. Lényegében ő választotta. Nézte a katalógust, és ezekre mondta, hogy szeretné. Összesen 12-13 ezer között volt, már megvettük. Mi is ennyit szánunk fejenként a gyerekekre, van még egy bátyja is.
2013. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kisfiunknak a tescoban vettünk egy tűzoltoszettet,ami akciós és egy zacskós legot 200 db-osat 869 ft-ért ( tényleg ennyi,kifutó széria,már csak 1 csomag volt). Még jövő hónapban veszünk vmit.
2013. nov. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam Karácsonykor lesz 3,5 éves. Amit tuti kap egy Éhes békák társasjáték, és egy Tesz-Vesz város könyv. Jelenleg ennyi van meg. Megegyeztünk a férjemmel, ha esetleg látunk valami olyat, ami tényleg nagyon jó, minőség, ár-érték arány, és hosszú távon tudja használni, azt még megvesszük. Ez még a jövő titka.
2013. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A fiam tavaly karácsonykor volt 3,5 éves. Lego duplo farmot kapott, nagy szirénázó tűzoltóautót, Thomasos könyvet és puzzle-t, Logico tanuló táblát kártyákkal, versenyautó szállító kamiont. A farm, ami nagyobb értékű volt (17e körül), a többi 4-5 ezer körül.
2013. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

geomagot gondoltam neki:

[link]

meg első legoját:

[link]

meg valami hasonló:

http://www.youtube.com/watch?v=9CFm4uMJf6s

meg egy távírányítós átfordulós autót

2013. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi rendes legót veszünk neki, az a favorit és az egyetlen, amivel játszani is hajlandó :)
2013. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Februarban lesz 3 eves es gitart kap, mert azt kert. Miert nem kerded meg mit szeretnenek? Irjatok levelet a Jezuskanak!
2013. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha megkérdezem, a 8963-adik vonat vagy kisautó a válasz, abból már Dunát lehetne rekeszteni.:-) Valami teljesen más, és lehetőleg fejlesztőbb játékot szeretnék.
2013. nov. 15. 06:56
 9/10 anonim ***** válasza:
:D:D:D Ez jó! Viszont ha szeretik az autókat, akkor van egy tuti tippem: Lego Duplo Kreatív autó szett. Az enyémek imádják. Nagyon sokoldalú, millió+1 fajta autót lehet belőle kirakni. Tényleg nagyon erősen építi a gyerekben a kreativitást, a fantáziát, és hát autók... :)
2013. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg szembe jutott par jo: emeletes garazs, autos memoria kartya, autos tarsasjatek, kirakos konyv, es taviranyitos auto. A chicconak van egy kicsiknek valo strapabiro nem antennas valtozata. Imadjak azt is az enyeim.
2013. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!