Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kap Karácsonyra másfél-2...

Mit kap Karácsonyra másfél-2 éves kisfiatok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Enyém már ugyan 3,5 éves, de 1,5 évesen hintalovat, Lego Duplo autószállító kamiont, szerszámos kocsit és Mega Block építőkockákat kapott. A legóval azóta is sokat játszik. A hintalóval is szokott néha. A szerszámos kocsi pár hét alatt szétesett, nem is játszott vele igazán, egy vacak volt. Pedig drága volt, játékboltban vettük, de nagyon megbántam, nem érte meg. Az építőkockák sem érdeklik, inkább a Lego kockákkal épít.


Most megint Legót kap, nálunk az vált be a legjobban. Meg a Fisher Price játékok, azok sem okoztak csalódást sosem.

2013. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok. :)

Decemberben lesz 23 hónapos, de halvány fogalmam sincs. Építőkockája, sok-sok autója van már.

Reklámoznak a tévében egy Thomas-os vonatpályát, azon gondolkodom. De lehet ő még kicsi ahhoz, attól félek szétkapná...

2013. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!