Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy évesnek Lego Duplo? Korai...

Egy évesnek Lego Duplo? Korai még?

Figyelt kérdés
Kislány, van egy 4,5 éves nővére, szóval van már szinte mindenünk, így elég nehez értelmes dolgot kitalálni. Szerintetek? Van sok zenélő kütyünk, kiskonyhánk, millió babánk...minden ami egy kislánynak lehet, butaságot meg nem akarok...

2013. nov. 14. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Korai még, de később hasznos lesz, és legalább nem akkor kell rövid idő alatt megvenni több szettet.


Viszont a korkülönbség elég nagy a két lány között, úgyhogy még ha a nagytól meg is vannak a babajátékok, szerintem már van új és klassz dolog a játékpiacon, ami érdekes lehetne a kicsinek.


Gondolnék valami hangszerre, nekünk a Halilit termékek nagyon bejönnek, imádják a gyerekeim (1 és 3 évesek), [link] vagy [link] . Ez nem olyan játék, ami a sarokban végzi, a gyerekek imádnak zenélni, hangot csiholni, és családilag is nagyszerű szórakozás. Nekünk egész dobozunk van ilyen hangszerekből, és a Halilit tényleg minőségi márka. Itt nem árulják, de a Xilofonjuk is szuper: [link] .


Vagy pedig fényképalbum kifejezetten babáknak, a GALT-nak van ilyen fotóalbuma, hatalmas, az utolsó oldalon babatükrös, a köztes oldalakon pedig zörgő-csörgő-zizegő részek vannak, fényképet lehet betenni egy műanyag lap mögé. Szuper! [link]

2013. nov. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Másfél éves fiam simán épít már Duploból, most megint nagy sláger a nagyobbik fiamnál is, aki 4 éves lesz. Ő is egy évesen kapta az első Duploját. Vannak tök jó lányos Duplok is már.
2013. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korai. Nem véletlenül van ráírva az ajánlott kor és én még csak olyat láttam, ami másfél éves kortól van. Mi vettünk a lányunknak 1 évesen, de nem tudott vele mit kezdeni, csak dobálta. Kb. 15 hónaposan próbálta meg összerakni, de még akkor is nehezen sikerült neki.
2013. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is 1 évesen vettük. Nagyon tetszett neki. Én építettem, ő meg szétszedte. Most 1,5 éves és próbálgat építeni is. Annyiból korai, hogy nem tud még építeni, de nézegetni vagy szétszedni igen.
2013. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!