Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ciki karácsonyra használt...

Ciki karácsonyra használt játékokat venni 2 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 02:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajátnak nem, másnak igen.
2013. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Saját gyereknek simán, másnak nagyon ciki...l
2013. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen.
2013. nov. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kétéves nem fogja a szemedre hányni...A többi meg nem számít :)


De ha más gyerekéről van szó, akkor tényleg inkább vmi apróságot vegyél, de újat :)

2013. nov. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Saját gyereknek szerintem sem gond, pont nem fogja érdekelni, sem a származási helye, sem a márkája. Ajándékba sem azért nem illik vinni, mert az ottani 2 évesnek magasabbak az igényei, hanem mert megszólnak a szülők. :-/ pedig annak a gyereknek sem lenne tőle semmi baja, és feleáron meg lehet úszni, de hát igen, a "mit szólnak mások" elég erős kényszer.
2013. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is az újat szeretem,de tavaly karácsonykor a lányom 3 éves,a fiam majdnem 1,5 éves volt.

A babakonyhát és a Samby kutyust 5000-ért vettem és a csillogó szemük elárulta,hogy örülnek neki és marhára nem érdekelte őket,hogy új vagy használt,sőt!Fel sem fogják egy darabig az ilyesmit. Viszont vendég gyereknek én sem vennék használtan.

Idén szerencsére nagyon akciósan szereztem be a játékokat,így most használt nem lesz,bár bajuk nem lett volna tőle :)

2013. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajátnak semmiképp, mivel fogalma sem lesz róla, hogy új vagy nem pont új. Sőt, nincs is ráírva!

Tavaly én is vettem 2-3használt társast - kb annyiba került így, mint egy db a boltban- és nagyon örültek neki. 4, 2évesek voltak.

Másnak én sem vennék ajándékba.

2013. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajátnak egyáltalán nem. Másnak maximum akkor OK, ha közeli ismerős, és valami nagyobb dologról van szó, mi például egy csúszdát kaptunk így, ami ugye komolyabb összeg lenne, ezért nagyon örültünk neki.
2013. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem írni ,hogy sajátnak gondoltam.
2013. nov. 14. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a sajátodnak nem ciki.

Sokáig nagyon ellene voltam a használt ruháknak is. Nem tudom, miért...

A második gyerekemnek már simán megveszem a használt ruhát is. Változnak az idők...


Ha szép állapotú és valóban megéri, akkor vedd meg mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül!

2013. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!