Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vásárolnátok néhány hónapos...

Vásárolnátok néhány hónapos gyermeketeknek használt, természetesen jó állapotú játékot névnapra, karácsonyra, születésnapra, vagy csak újat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha jó állapotban van és megvan minden tartozéka. Úgyis gyorsan megunják, így legalább többet tuok venni neki. Miért ne tenném?? Aki nem vásárolna miért nem?
2009. okt. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, vettem, veszek is.

A teszveszen szoktam vásárolni: sok-sok Fisher Price terméket vettem már ott használtan. Amikor megkapom, alaposan fertőtlenítem, így bátran odaadom neki. Az első ilyen termék a FP zsiráf volt, 5 hónapos volt ekkor. Soha semmit nem kapott el, most másfél éves.

Azt azért hozzáteszem, hogy csak műanyag játékot vettem eddig, s azt könnyű fertőtleníteni.

2009. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vettem már neki, igaz nem "jeles" napra.

Úgy gondoltam, hogy szülinapra, karácsonyra újat kap, de annyira tojik a játékaira, hogy lehet, hogy nem kap újat. Feleslegesen dobnék ki egy rakás pénzt.

Szóval lehet, hogy több használt (jó állapotú) fog a fa alá kerülni, mint egy új.

Ha érdekelné egy picit is,...

Amúgy hétköznapokon szokott kapni használtat. Ki/lemosom, és kész.

2009. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem vet fel a pénz, így sajnos új játékra sem telik, mint ahogy sok másra sem. :(

Teszveszen, vaterán, zsibvásáron veszek neki ezt-azt. Alaposan lefertőtlenítem és eldugom, majd megkapja ha eljön az ideje.

FP játékokat az eredeti ár harmadáért is beszereztem már, de pl egy kockafaló elefántot sikerült 650 Ft!!!-ért.

Úgysem használja sokáig, akkor meg minek dobjak ki többezer ft-ot.

2009. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Iegn, általában használtat veszek, de csak műanyagot. Plüsst pl sosem vennék használtan
2009. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam használtan venni játékot, teszvesz-en, vaterán, csak az érdekelt volna, hogy a jeles napokra is illik-e hjasználtat venni.
2009. okt. 25. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"Jeles" napok ide vagy oda, én nyugodt szívvel veszek a kisfiamnak használt játékokat. Persze alapos fertőtlenítés után kapja csak meg.

Ha pl. 5 ezer forintból vehetek 4 használt játékot, miért vennék ugyanannyiból egyet?!? :)

Persze ha megengedhetnénk magunknak,h. csak újat vegyünk mindenből, akkor valószínűleg csak új játékokat kapna...

2009. okt. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!