Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak tudnátok...

3 éves kislánynak tudnátok ajánlani társas játékot amivel már tud is játszani?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisvakondos társast vettünk unokatesóm kislányának mikor 3 év körüli volt.
2013. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csigafutam.

Ideális első társas.

[link]

2013. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 3,5 éves.

Több hasonló társasunk is van a nagyok miatt, mint amit az előző belinkelt, de én még korainak tartom. Nem tartja be a szabályokat, addig tolja előre a figurát ameddig neki tetszik, és a kocka színét is átfordítja:)

2013. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 15. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. ezt:


[link]


De én nem értek egyet a hármas hozzászólóval, sok társas van már ennek a korosztálynak is, persze nem mindig tartják be a szabályokat, vagy csak rövid ideig, de ezek a társasok épp erre valók, a szabályok szerinti játék gyakorlására, általában kombinálva a forma -és színegyeztetéssel, egyszerű számolás megtanulásával, finommotorikai képességek fejlesztésével, stb.

2013. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!