Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúknak van már merevedésük?

Kisfiúknak van már merevedésük?

Figyelt kérdés
Másfél-2 évesre gondolok. Normális, hogy délutáni alvásból merevedéssel ébredjen egy ilyen pici férfi?
2008. júl. 9. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ez ne aggasszon. Legalább tudod, hogy jól működik majd :-)
2008. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Valószinűleg pisilnie kell. És ez így is marad a serdülőkorig. Az ébredés utáni merevedést (felnőtteknél is! )a húgyhólyag feszülése okozza.
2008. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Korábban azt hittük, hogy mindjárt pisilni fog, azért ilyen nagy :) ezért kicsit siettem mindig a pelenkázással, de hát most se pisi, sem nem lankadt.... azt hittem ez későbbtől van csak.

köszi a megnyugtatást.

2008. júl. 9. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez szerint a reggeli erekciónak sincs köze a pisiléshez még felnőtt férfiaknál sem. Ezért furcsálltam a jelenséget.

2008. júl. 9. 21:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már a méhben is van merenedésük!!! Nemrég olvastam.
2008. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy ilyesmiről miért nem hallani semmit? :)

ilyen picik és már férfiak?! szinte hihetetlen.

2008. júl. 9. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Én láttam is pár hetes fiu babánál egy ismerősömnél.Azt mondta először ő sem hitte el,hogymit lát de tényleg van.kíváncsi leszek rá,mert nekem is fiam lesz:D39hetes pocakos
2008. júl. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Az én kisfiam 2.5 hónapos és neki is van merevedése születése óta főleg reggel,szerintem ezzel minden oké.Mikor pisilni akar az nem ugyanolyan.
2008. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Két fiam van, egy 2, és egy 3,5 éves. Náluk is sokszor előfordul az ilyen. Normális.
2008. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Szia!Nekem 7 hónapos a fiam, és kb.3 hete még arra is rászokott a merevedés mellett, hogy ahogy leveszem a pelust, már nyúl is a kukijához, és elkezdi rángatni amíg fel nem áll, és jókat vigyorog közben.Nekem is nagyon furcsa, mert a nagyobbik lány, és Ő ugye nem csinált ilyet.
2008. júl. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!