Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lanyom 25 honapos, akarmikor...

Lanyom 25 honapos, akarmikor anyosom vigyaz ra, nem akar utana hozzam jonni, nem ad puszit, nem olel meg, meg meg is pofoz? Csak amikor az anyosnal van, csak azutan ilyen.

Figyelt kérdés
ahoz meg kicsi,hogy tele beszelje,anyosommal nem jovunk ki egyebkent,de akkor mi tortenhet vele?mivel meg nem tudna befolyasolni egy ilyen picit ,vajon mit csinalhat vele?komolyan en mar arra is gondoltam,hogy megbovoli vagy nem is tudom mar,hogy mit gondoljak,segitseg!
2013. nov. 17. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom jól érzi magát náluk, eszerint írom a válaszom. Nem olyan kicsi már a lányod, ahhoz eléggé nagy, hogy adott esetben a kettőtök közötti feszültséget érezze, ahhoz meg még valóban pici, hogy ezt verbalizálja is, ezért próbálja feloldani magában azt a kettősséget, hogy anyu és mama nem stimmelnek, én meg mama stimmelünk. Így vezetődik le. Rendezd a viszonyodat anyósoddal, és elmúlik.


Ha meg nem érzi ott jól magát, és csak "muszájból" van ott néha, akkor meg nyilván a haragja jelenik meg ebben a formában.


Egy pszichológus

2013. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt.Igen,en is gondoltam ra,hogy merges ram,hogy odaadtam nagyinak....de jol erzi magat naluk,ugyhogy az elso valaszod lep eletbe.koszonom
2013. nov. 17. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor bölcsibe ment a fiam, a gondozónők előre figyelmeztettek, hogy a gyerekek sokszor "leverik" a szülőkön a sérelmüket, hogy otthagyták őket a bölcsiben. Ez történhet konkrétan fizikálisan is, vagy csak azzal, hogy levegőnek nézik anyát, mikor megy értük, és nem akarnak vele hazamenni. (persze másnap reggel ugyanúgy sírdogálnak, mert enm akarják, hogy anya otthagyja őket a bölcsiben)
2013. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lányom 3 éves.Mikor oviba került úgy jött haza, hogy ordított, azt sem engedte, hogy hozzá érjek, hozzám se szólt csak sírt és el akart menni. Sőt mikor nyílt az ajtó és a férjem elkiabálta magát,hogy itthon vagyunk! itt van anya! na a kislányom fejvesztve menekült és kiabálta nem,nem. Azt hittem megzakkanok annyira fájt a viselkedése. De ez csak 2 hétig tartott, azóta újra rohan hozzám és borul a nyakamba, ölelget, puszilgat.


Úgyhogy szerintem nálatok is ez van. Neheztel rád,hogy otthagytad a mamánál.

2014. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!