Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak érdemes már...

3 éves kislánynak érdemes már Geomagot venni? Apa látta a tv-ben, mondta, hogy milyen jó lehet, azóta a kiscsaj mondja, hogy az a kedvenc játéka ( még sosem látott ilyent). Facebookon viszont lebeszéltek róla, mondván még kicsi hozzá. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Semmit nem vesz a szájába, orrában, fülében sem volt még semmi ( szerencsére ) Én már néhány hónapja szemeztem vele, de nem szóltam apának... Decemberben lesz 3 éves. Vennék én Duplót is neki, de részben már kap 2 dobozzal ( ráadásul az egyik hatalmas állatkerti készlet), meg tavaly 1 közepes, 1 kicsi dobozzal kapott, rokontól meg egy pandás készletet.. Szóval párom arról hallani sem akar..
2013. nov. 20. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont most szülinapomra kaptam én is Geomagot (tavaly ajándékba vettünk egy dobozzal, és napokig elvoltam vele), ahogy meglátta a 2 éves, elfelejthettem. Ordított, ha el akartam venni. Igaz, semmi értelmeset nem tudott belőle kirakni, de nagyon jól elvolt vele. Szerintem egy 2 évesnek már nyugodtan vehettek.
2013. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Apa inkább magának akarja azt a geomagot, csak a kisgyereket használja ürügyként... Vegyetek neki inkább normális, neki való játékot, ne olyat, amit akát le is nyelhet! Apuka meg kapjon karácsonyra geomagot!
2013. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már én is szemeztem vele, nem csak apa. A reklám előtt nem is foglalkozott vele, ha mutattam neki... őt semmi nem köti le... :( Rengeteg dolgoz vettem volna már neki, de még a legóvel is szinte csak akor játszi, ha ott ülök mellette... Már nem tudom, feleslegesen meg nem akarok sokat költeni olyanra, amivel nem foglalkozik. Tavaly pl. kapott a nagyszülőktől babát zenélő bölcsővel. Nagyon örült neki, kb 2 hétig, néha-néha elővette, már csak kerülgetjük.. ( pici a lakás) Kapott csúszdát,mert szeret csúszni, örült neki, 2-3 hét után már csak a könyveket löködte le rajta, nem is foglalkozik vele :(
2013. nov. 20. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék az enyémnek, mert nincs még türelme ilyen aprólékos játékokkal játszani. Még rajzolni sincs kedve (ha nem ülök mellette, és rajzolok neki), mert nem sikerül tökéletesre.

Te ismered a lányod, de ha türelmetlen típus, akkor nem sok sikerélményt fog neki szerezni a játék, és nem fogja szeretni. Szerintem jövőre már fog tudni mit kezdeni vele

2013. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat :) Sajnos nagyon türelmetlen :(
2013. nov. 20. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ,saját 3 évesemnek sem venék,nekik még nem valo.
2013. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly kapott ilyet a fiam, 5 évesen. Ugyan összerakott belőle ezt-azt, de még neki se való igazán. Pár hete vette elő megint, már könnyebben ment neki, az építés. Szerintem, egy bizonyos érettség is kell hozzá, hogy tartalmasan játszhasson vele.

A térlátást fejleszti, és ez egy 3 évesnél még korai.

2013. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Igazából eldőlt, nem kap egy ideig. Szerencsére már nem is mondja... Viszont hatalmas adag duplót kap! :)
2013. dec. 9. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!