Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Krónikus beteg fiam nagycsopor...

Krónikus beteg fiam nagycsoportos, folyamatosan megy az aggódás az óvónők részéről, hogy " jaj, de rosszul néz ki, nincs jól ez a gyerek, miért hozom óvodába", hogy nyugtassam meg őket, hogy ezzel együtt kell élni, közösségbe kell járni?

Figyelt kérdés

Mindig igazolással megy óvodába, de ez is kevésnek bizonyul, mert bizonyos tünetek minden hónapban kb két hétig megvannak, fájdalommal is járhatnak, muszály így élni, meg is mondta az orvos, hogy az acut tünetek elmúltával mehet közösségbe, ki sem írnának engem táppénzre a gyerekkel.

Teljes tünetmentesség nem érhető el.


2013. nov. 21. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi a baja a fiadnak? Szerintem alaposan, részletesen meg kellene ismerniük az óvónőknek a fiad problémáját. így ők is képben lennének, nem kellene minden alkalommal magyarázkodnod. Ülj le velük egyszer nyugodt körülmények között.
2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is kéne kérjél egy fogadóórát, ahol ott van mindkét óvónő, és esetleg még a dadus is, és relatíve részletesen elmagyarázni, hogy mi van...


elárulod mi baja a fiadnak, ami állandó fájdalommal is jár? szegények, nehéz lehet..mármint a gyerkőcnek, és nektek, a szülőknek is...:-(( sajnálom..

2013. nov. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!