Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg nem az egész mennyiség...

Tényleg nem az egész mennyiséget használják fel az oltóanyagból gyermekeknek a H1N1 oltásnál?

Figyelt kérdés
Jól hallottam? Akkor mit csinálnak a maradékkal? Vagy felezik a gyerekek között, vagy hogyan osztják szét? Vagy rosszul hallottam?
2009. nov. 19. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
A gyerekeknek nem készítettek vakcinát,mert az drága lett volna,ezért felezik meg. A maradékot gondolom megsemmisítik.Csak az a kérdés,hogy a fele adag az valóban a fele-e?
2009. nov. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez is fura, mert akkor hogy hasonlítunk össze egy 10 kilós 1 évest és egy 40 kilós 12 évest? Akkor remélhetőleg jól felrázzák előtte...
2009. nov. 19. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A gyerekeknek 2 részletbe adják be, azért mert egyszerre nagy lenne nekik a dózis.


22/gnő

2009. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kétszer oltják őket?
2009. nov. 19. 23:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen fél adagot adnak a gyerekeknek, és nem oltják 2* őket. Nálunk ezt a védőnő és a gyermekorvos is elmondta. Ja és a megmaradt fél adagokat az "élelmesebb" fajta kiárusítja...
2009. nov. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyre több érdekes dolog merül fel ezzel az oltással kapcsolatban....Off, bár a témába vág : infó annak aki, érintett: tegnap olvastam a helyi újságban, hogy tojás, higany és gyógyszerérzékenyek nem kaphatják. Vagy ez csak nekem új!?
2009. nov. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 12 vagyok és nekem már egészet adtak! 7 éves korig van fél. A másik felét kidobják mivel az még egyszer már nem használható fel. A hugom(4) nála is így volt!
2009. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és anyum tojásérzékeny neki se lett semmi baja! Előző voltam!

12/L

2009. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 1-et írt ki a doki és megfelezte a két gyerek közt. Csak egy kis hőemelkedésük volt más nem és nincs újraoltás
2009. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!