Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti adtok/adnátok...

Anyukák, ti adtok/adnátok olyan ruhát a gyereketekre, ami nektek személy szerint nem tetszik?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem
2013. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem adnék
2013. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert sajnos nincs túl sok ruhája, így nem válogathatok, örülök, ha kapok.
2013. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olyat, amit kifejezetten csúnyának tartok semmiképp. Olyan viszont volt már, hogy kapott a lányunk pl. egy kabátot, ami nem nagyon tetszett, de nem is tartom csúnyának. Annyi, hogy én nem azt választottam volna. Az ilyet ráadom.
2013. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És ha a gyereknek mások szerint jól áll?

Vagy a gyereknek tetszik?

2013. nov. 24. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve... keresem a jót a dolgokban. Inkább akkor nem adom rá, ha nem tartom jól kihasználhatónak. Pl kapott tavaly nyár végén a fiam egy farmer dzsekit. Elég bő volt, a dereka meg rövid. Egyszer vettük fel, aztán inkább eladtam. Ha nem funkcionál jól, akkor nem tartom meg. De csak azért, mert valami nem Verdás, hanem éppen zöld csíkos, azért még örömmel használjuk.
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a gyereknek az tetszik, amit mosolyogva adsz rá, vagyis azokból választ, hogy melyik tetszik neki is.

én is kaptam olyat, amit nem adok rá, elvből, pld feliratos "csajos, divatos" pólót 1 évesre, meg sem mutatom neki, tehát nem is választaná.

de olyan van, hogy a piroshoz a rózsaszínt akarja felvenni :-))

2013. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a gyereknek nem tetszik, azt hosszú hetek győzködése, munkája árán előbb-utóbb rá tudom adni. Ma magától mondta, hogy vegyük fel a rénszarvasos pólót, amit korábban egyáltalán nem vett fel.
2013. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyeekemnek tetszik igen, amúgy nem. De még erre nem volt példa szerencsére.
2013. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!