Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira félek, hogy rá van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek, hogy rá van írva a viselkedésemre, hogy tetszik egy bizonyos személy, mivel nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Elég gyerekesen hangzik, de én tényleg rettegek, hogy látszik, hogy miért vagyok zavarban bizonyos helyzetekben, Talán csak bebeszélem, nem tudom. (22/l)
2012. szept. 5. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

22 évesen "tetszik"? :D

Miért titkolod? Miért nem mész oda és szólítod meg és kezdesz el vele beszélgetni?

2012. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van akkora egója. Vannak jóval szerényebb emberek, lehet, hogy a kérdező is pont ilyen.
2012. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem merném ezt megtenni, meg ilyen szempontból van bennem régimódiság, én nő létemre senkit nem fogok leszólítani. Azt hiszem lazábbnak kéne lennem, és nem parázni ezen, hogy úristen mit gondolhat rólam...
2012. szept. 5. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem semmi köze az egohoz. Pontosan azért kellene apró jeleket küldeni felé, hogy lássa, hogy nem közömbös a számodra. Persze nem kell túlzásokba esni! És ha ő is hasonlóképp érez, akkor lépni fog.
2012. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az apró jelek: vannak olyan b&lf@szok, mint én pl., akiknek ha nem mondja be a lány így: "Hahó, tetszel te hülye, azért nézlek" akkor nem esik le életük végéig sem, esetleg elkezdem a pólóm nézegetni hol sikerült lekajálni vagy mi a csekkolás tárgya. Van egy csomó ilyen balfék arc és e mellé nézhet ki jól attól még.
2012. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!