Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én találok normális...

Csak én találok normális babát a kislányomnak?

Figyelt kérdés

2 éves lesz, szeretnék neki valami szép hajasbabát venni, nem kell, hogy legyenek extra funkciói, max tudja becsukni a szemét, és legyen szép haja, lehessen fésülgetni. Van egy Baby Bornunk (nem vagyok tőle hasra esve), vannak kiegészítőink is. De már pár boltban szétnéztem és egyszerűen nincs ilyen. Pipipopótól és táraitól kiráz a hideg, az ára is nagyon húzós, de még tetszeni sem tetszenek (valami barna fiús hajú babát láttam, borzasztó volt, 15 ezerért). Talán még a Götz babák a legjobbak, amiket láttam...

Ötlet? Olcsóbb, noname baba is megfelelne, valaki látott, vett ilyet mostanában?



2013. nov. 28. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is Götz babát néztem, sajnos más ötletem nincs
2013. nov. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Götz volt az első gondolatom, nekem is volt egy kislány koromban.
2013. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

én a Götzöt most nem ismerem, nekem fiam van, de azt tudom mondani, hogy ha maradt a minőség akkor érdemes olyat venni.

nekem 20-25 éves Götz babáim vannak... :)

2013. nov. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire gondolsz?:


[link]


[link]


[link]

2013. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez is nagyon szép: [link]
2013. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én használt játékosban találtam normális babákat
2013. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem götz babát. Ez a legjobb amit találtam, és használtan ki lehet fogni 5-8-e ft között.
2013. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

4-5 válaszoló!

Igen, pont ilyenre gondoltam. És tök jó árban is van, ilyet itthon miért nem lehet kapni?

Esetleg nem tudja valaki, hogy innen lehet-e rendelni M.o-ra és mennyivel kerül úgy többe?

2013. nov. 28. 14:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Írd be ebay-re, hogy bayer design, én most beírtam és ad ki pár babát ilyen hajasat. Onnan meg is tudod rendelni.
2013. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A Tescóban van egy baba, az a neve, hogy Emmi. Abból ha jól láttam van olyan is, aminek van haja. Nekünk egy kopasz van, nincs vele baj, a lányom szereti. Sokféle kiegészítőt lehet venni hozzá jó áron.

De pl örököltünk egy Götz babát, az is szép. Csak ugye az nem olcsó. De ez az Emmi baba jó áron is van.

2013. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!