Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot lehet venni...

Milyen ajándékot lehet venni 5 éves kisfiúnak szülinapra,2000 ft-ig?

Figyelt kérdés
Nekem lányaim vannak, nem tudom a fiúk mit szeretnek :). Ovistárshoz van meghívva a lányom.
2013. nov. 28. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Pont most nézegettem a mától akciós tescos újságban, hogy kb. 2-3 ezer között tök jó társasjátékok (micimackós, repülős, stb...) vannak 4 éves kortól. Szerintem én is veszek télapóra a fiamnak, ha lesz még :-)
2013. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. nov. 28. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Autó, kirakó, autós kártya

Gyurma, színes ceruza

Építőkocka

Barkácskészlet

2013. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ötéves a fiam, ezeknek örülne: Peonza, kirakó, legó, minden, ami pókember (pedig csak azt tudja róla, hogy hős és menő). Esetleg olyan kártya, amin adatok vannak (autók, kamionok, vadállatok) és lehet versenyezni vele. Unó kártya, mert mi már szétnyűttük...
2013. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 28. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
kifestő, szines ceruzza, matricás album
2013. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
autó
2013. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!