Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétévesnek szülinapra korai...

Kétévesnek szülinapra korai az ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 28. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:

4 eves kortól valo az ajánlás szerint.

Mondjuk szerintem ritka nagy baromsag őrült sok pénzért.

2013. nov. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 2 évesnek még nem valók számítógépes játékok. Lehet venni sima kis rajztáblát ami letörölhető, 2-3000Ft-ért már nagyon jót. Az bőven elég ennyi idős korban.
2013. nov. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt nem adnék ki még nagyobb gyereknek sem, ilyen baromságra. Rajzolni egy papírra is tud, ezt pedig elég hamar megunja.
2013. nov. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jópofa,aki megteheti miért is ne venné meg!DE én azért nem venném meg mert még tartalmasan nem tudna vele játszani és értékelni.Később remek ajándék lehet.Az én gyermekemből kiindulva 22 hós,a zsinórt cibálná,forgatná össze vissza és az érzékeny kábel hamar eltörne.Szerintem egy színes jobb minőségű mágneses rajztáblával amiben pecsétek is vannak sokkal jobban jár.
2013. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajztábla rengeteg szinesel jobb lene .
2013. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, még korai.

A kisfiam 3,5 éves, kb. 2 éves korára kaptam meg a Fisher Price doodle mágneses rajztáblát, elemes, vannak hozzá kis berakható kártyák (rajta figurák, betűk)- azt sokkal jobban tudja használni.

(fisher price little people doodle pro)

Szép napot.

2013. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát lehet,hogy még tényleg kicsi hozzá! :)

2013. nov. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!