Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, mikor jobb szilveszte...

Anyukák, mikor jobb szilveszterkor szülinapi bulit tartani? Délelött vagy délután?

Figyelt kérdés
31-én lesz a lányom 5 éves.Van egy 1 éves tesó aki kb déltől kettőig alszik. Nem tudom mikor rendezzük a "bulit", délelött vagy délután. Ti melyikre mennétek szívesebben szilveszterkor?
2013. nov. 28. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha teheted szervezz egész estés napos bulit neki. vagy is délután jönnek a gyerekesek, este fele meg akik amúgy is éjszakai buliban is maradnak.

Ha ti mennétek el vagy más program van estére akkor délelött. De attól is függ kit hívtok meg, és hányan lesznek.

2013. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagybátyámnak is szilveszterkor van a szülinapja. Ott mindig délelőttől kb. 4-ig, 5-ig volt a szülinapi ünneplés, aztán ment mindenki a dolgára.
2013. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is délelőtt kezdeném, délutánig, amíg akarnak maradni, vagy ha programotok van, akkor kb 16 óráig. Nem megoldható, hogy a vendégek mellett letedd a kicsit aludni? Zavarná őt a vendégsereg az alvásban?
2013. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bulizni inkább délután.

Ha túl jól érzik magukat, nem rakhatod ki őket délben, hogy alszik a pici, sziasztok.

Este viszont úgyis hazamennek 7-8 fele legkésőbb (vagy amikor mondod nekik).

De ezt nektek kell megbeszélni, mármint akiket meg akarsz hívni, mert nekem akár a délelőtt is jó lenne, de a délután is jó lenne, de nem velem akarsz lenni, hanem a ti barátaitokkal.

Ha valakinek programja van pont aznap este, akkor az egész nem is jó, akkor marad a délelőtt.

Ezért mondom, a szilveszterre való tekintettel, velük beszéld meg.

2013. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem az lenne a legjobb ha megkérdeznéd a szülőket, hogy van-e programjuk, és úgy igazítani, hogy minél többen elmenjenek.

mi pl. idén itthon leszünk, így szívesen mennék át hozzátok délután, akár este 8-9-ig is szülinapozni, de tavaly a mamánál volt a fiam, du. 2kor vittük át.

szóval ezekért inkább a vendégek döntsenek mikor jobb nekik :)

2013. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!